Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, chodząc po internecie trafiłem na stronę akademii programowania i patrzę, ze taki kurs we Wrocławiu na Jave kosztuje 10k i trwa 360godzin. Tak z zupełnej ciekawości, jak to się później ma do umiejętności? Napisali, że 80% po tych kursach zdobywa pracę w przeciągu trzech miesięcy. Git czy kit?
#programowanie #pytanie
  • 15
@jdbc: Może zwyczajnie masz za wysokie wymagania finansowe na początek, albo po prostu celujesz w złe firmy (mówiąc złe nie mam na myśli opinii tylko ich wymagania względem kandydatów).
@atestowanie2: Wymagań finansowych aktualnie żadnych nie mam, chciałem tylko rozwijać się dalej pod okiem kogoś bardziej doświadczonego. Może problem w tym, że celowałem do tej pory w staż, gdzie konkurencja znacznie większa niż na juniora. A co do firm to celowałem we wszystkie jakie oferowały staż, łącznie kilkanaście CV poszło.
@jdbc: Bo myslisz ze spelniasz 70% na regulara, nie pracujac ani jednej godziny.
Po miesiacu pracy (jak juz sie gdzies dostaniesz - czego ci szczerze zycze) to 70% zmieni sie w co najwyzej 5%.
To moja wina, że HR pisze takie ogłoszenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jdbc: Ty sie nie czepiaj ogloszenia, ogloszenie nic do tego nie ma. To tylko twoja wina ze nie potrafisz okreslic swoich umiejetnosci w pracy, bo jak, skoro nigdy nie napisales nawet linijki komercyjnego kodu.
@Ojjojo: Kolega to frustrat, bo siedział 5 lat na juniorze, zanim został regularem, czy może jakieś inne schorzenie?
A odnośnie tego ogłoszenia i tej firmy.. to też powiesz, że to moja wina, że mnie zaprosili?