Wpis z mikrobloga

Na szczęście polska Antifa to banda nieudaczników, więc nie znajdę tak dużych akcji z nimi


@crispy_cornflakes: No właśnie, o to mi chodziło - w Polsce prawie ich nie ma. Natomiast prawackie bojówki są niestety powszechne.
  • Odpowiedz
Ale każdy wie, że jak na marsz Narodowców wybierzesz się z tęczową flagą, to dostaniesz po mordzie


@crispy_cornflakes: No to wybierz się na demonstrację antyfaszystowską z transparentem "precz z komuną". Gwarantuję ci, że po mordzie NIE dostaniesz.

Niby tak, ale zobacz sobie na przykład materiały pyty. Prowokowali oni obie te grupy, jednak Antifa była o wiele bardziej agresywna.


@crispy_cornflakes: Legitne, obiektywne źródło.
  • Odpowiedz
  • 2
@Andreth Ja akurat wierzę Pycie i Jaokowi zaatakowanemu przez Antifę na marszu przeciw przemocy niż temu co powie lewak bez dowodów XDDDD A ONR był o wiele mniej agresywny i załatwili to dobrze i profesjonalnie podczas jednej z "prowokacji"
  • Odpowiedz
Może faktycznie za flagę "precz z komuną" po mordzie nie dostaniesz, ale za flagę "precz z multi-kulti" juz tak


@crispy_cornflakes: Nie. Spróbuj. Widziałam różnych ludzi na marszach lewicowych (głównie z transparentami anti-choice) i nikt nie został zaatakowany.

A pyta jest pokłócony na śmierć z warszawską antifą z powodu awantury, w którą się wdał. Pyta się zaklina, że został "zaatakowany", druga strona twierdzi dokładnie to samo. Nie wiem, nie widziałam, natomiast
  • Odpowiedz
@Piottix: właśnie rozwinąłem komentarze i też to zawuażyłem. Idealnie tłumaczy to fantastyczne zjawisko pełne dzikich zwierząt xD nie ważne, czy latają z krzyżem celtyckim czy czerwoną gwiazdą - od dzikich zwierząt daleko !
  • Odpowiedz