Wpis z mikrobloga

Oto oficjalne FAQ betatesterów przy współpracy z @sortris, będzie rozbudowywane na bieżąco.
Przypominam o konkursie na najładniejszy screenshot, zgloszenia do "do 4.05.18 do 23:59. Screenshoty proszę postować pod tagiem #blockyfarmkonkurs"
Pod komentarzami proszę o opinie co można jeszcze dopisać, jakieś błędy jeżeli zauważyliście itp.
Dzięki!
#blockyfarm
https://docs.google.com/document/d/1p3HF-v7NCwuUkuMh1bVL4ca7ALbAqDmWffwtQCpgc-M/edit#heading=h.wc7y83flblfe

Pobierz Refusek - Oto oficjalne FAQ betatesterów przy współpracy z @sortris, będzie rozbudowy...
źródło: comment_Kv7Ajs9WIWj5SrJHidDha5Kn6YBeHAq0.jpg
  • 17
@Refusek: Czasem tak z dupy znika mi traktor na mojej farmie oraz czasem nie mogę kliknąć na latające ptaki ze skrzynkami.
Denerwuje również to jak ma się więcej niż 2 zwierzęta typu pies, kot, bo jest problem aby konkretnym zarządzać gdzie ma podejść poprzez dwukrotne kliknięcie w danym miejscu. Podchodzi ten który jest bliżej a jak są obok siebie to ciężko jest ich odizolować oraz czasem ten #!$%@? pies goni tego
@Refusek: Jeszcze sobie przypomniałem, że od wczoraj lub dzisiaj mam błąd, że jak obejrzę reklamę w kole fortuny lub w kinie to czasem nie zalicza mi się to obejrzenie i muszę oglądać jeszcze raz...