Wpis z mikrobloga

Panowie witam Was w swoim pierwszym poście. Mirki, powiedzcie mi co Wy sobie gotujecie do jedzenia? Od roku mieszkam sam, przez ten rok jadałem głównie na mieście(kebab, bary mleczne), czasem sobie coś prostego ugotowałem(typu spaghetti) albo jadłem jakieś kanapki. Pytam poważnie, przez pracę nie mam czasu stać przy garach, a już nie mogę parzyć ciągle na to samo jedzenie. W życiu nie zjadłem tyle kebabów co w tym roku :( jak nie zmienię stylu życia to siądzie mi wątroba :(

#mirkowewyznania
  • 4
  • Odpowiedz
jest wiele szybkich i prostych dań, chyba najlatwiejszy do zrobienia jest kurczak (kurczak w sosie z makaronem, usmazony, upieczony itp) posprawdzaj internet i znajdz iakies szybkie i proste dania, bedziesz mial przu okazji wiecej pieniedzy bo wyjdzie ci taniej niz na miescie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Hyhyhy93: zupy, kupuje włoszczyznę w zestawie, jakieś mięso albo kostkę rosołową i dobrą kiełbasę całość ląduje w wodzie w garnku z przyprawami i po 40 min pychotka na 2,3 dni styka...
albo też jajko na patelni, buraczki, ugotowane ziemniaki, placki ziemniaczane, bądź filet dorsza troche maki cytryny sol pieprz buraczki z biedry, i ziemniaki ugotowane... itp....to serio mało czasu zajmuje max godzine. Najlepiej robić na kilka dni.
  • Odpowiedz