Wpis z mikrobloga

Jakiś 1 miesiąc temu odkryłem, że Szafa ma na Wykopie nawet własny tag i od tego czasu poczytuje go. Takiego bezpodstawnego hejtu, jak żyję, nie widziałem. Ok, można mu wytknąć, że jego wymówka o tym, że nieprawidłowo trzymał broń była głupia i dla naiwnych, można było mu wytknąć, że ściemnia, jeśli chodzi o swoją wagę, można mu wytknąć, że że robi reklamy produktów bez informowania o tym widzów (to ostatnie mi się bardzo nie podoba) itp. Ale pod tym tagiem jest prawdziwy wyścig stopnia #!$%@? i czepialstwa. Połowa piszących, dzień w dzień odkrywa na nowo, że Szafa jest w #!$%@? spasioną świnią, ok, niech będzie że ta część użytkowników jest już po 80 i ma Alzheimera. Druga połowa wpisów to teksty typu Hurr durr, jak on śmie nagrywac vlogi bez gimbala jakąś badziewną kamerką za 2k zł, hurr durr jak on w ogóle otwiera te paczki, udaje eksperta od otwierania paczek i tak dziesiątki tego typu wpisów dziennie
#mocnyvlog
  • 24
  • Odpowiedz
@chanelzeg: aaaaa nie no, to zupelnie zmienia postac rzeczy. Witamy eksperta od #!$%@? sie do nieistotnych szczegolow. Jakos wszyscy zrozumieli idee "koles robi z siebie technologicznego guru" i czym sie to przejawia, poza toba.
  • Odpowiedz
@chanelzeg jednym ze znaczeń słowa guru jest "osoba będąca ważnym autorytetem moralnym lub intelektualnym w jakimś środowisku". Chcąc nie chcąc mając kanał technologiczny będzie dla niektórych swego rodzaju autorytetem ponieważ na podstawie jego recenzji i opini ci ludzie będą się kierować swoimi wyborami przy zakupie. I każdy kto prowadzi taki kanał powinien być guru bo ludzie chcą opinii kogoś kto zna się lepiej od nich. Problem w tym że grubas nie
  • Odpowiedz
@Kazimierz_: Ekspercie, a skad niby dron offline ma wiedziec ze ma nieaktualny soft???? Przeciez mozna go uzywac bez ciaglego podlaczenia do internetu. Szafa po prostu zawsze wszystko aktualizuje, mimo ze nowy fw moze miec bledy, co zostalo wlasnie wykazane. Podpial do sieci, drog zauwazyl, ze jest nowy soft i wtedy pewnie juz by krzyczal, ze musi sie zaktualizowac, a pozniej sie #!$%@?. Swoja droga tak dzialajacego ustrojstwa nigdy w zyciu
  • Odpowiedz