Wpis z mikrobloga

@krk33: o takie konkrety mi chodziło pierwsze co chcę teraz zrobić to udać się do banku mimo że centrala jest w Warszawie mam nadzieję że w jakimś oddziale mają informację komu i ile udzielali pożyczki no i kwestia czy udzielą takiej informacji jak pójdę i powiem tu jest imię nazwisko pesel proszę o informację o kredycie :/ , potem wniosek o przedłużenie możliwości skargi, potem sama skarga a do tej kwestii czy komornik postąpił w porządku hm wiem że jest to organ wykonawczy i go to guzik interesuje ale nie domyśla się że wysyła dwa rózne pisma z tymi samymi danymi osobowymi tylko różnymi adresami i do dwóch różnych miast?
  • 1
Moim zdaniem, popartym pewnym doświadczeniem w tej branży było tak: tata miał jakieś niespłacone zadłużenie u któregoś z operatorów telefonii komórkowej albo z innego tytułu i doszło do cesji wierzytelności albo ktoś na jego danych zaciągnął zobowiązanie i mogło dojść do cesji. Jedynym adresem znanym wierzycielowi jest właśnie ten pierwszy, niewłaściwy adres, podany prawdopodobnie przez oszusta podszywającego się pod ojca, jako adres dla doręczeń. Na ten adres nastąpiło doręczenie nakazu zapłaty przez