Wpis z mikrobloga

Przeglądanie tagu z wami rok temu, to była czysta przyjemność, gdzie czasami musiałam się opanować ze śmiechu, bo nawet za dawnych czasów często zdarzały się strimy #!$%@? tak jak teraz a wy swoimi memami, żarcikami sprawialiście, że wszystko było 100 razy lepsze. Teraz jakieś niesmaczne i żałosne wpisy dostają dużo plusów, gdzie kiedyś, by był klasyk „usuń konto”.
Madżikal, nie rozumiem, że dorosły facet może być tak głupi, będąc sam na „rynku” #!$%@?ć taka szmire i tego nie wykorzystać. Masz idealne warunki do robienia dymów, nie musisz się przejmować o opinie i wstyd przed rodziną. Dymy lub dla ciebie donejty generują ZAWSZE! Atencjuszki i oczywiście te, które się nie chowają w kuchni. Uczepiłeś się tego Jachimka, który jest bezjajeczny i próbuje zgrywać jakiegoś biznesmena, a to zwykły leszcz, który w szkole nie miał żadnych znajomych. Małysza nie chcesz wziąć nawet na próbę, żeby zobaczyć jak się przyjmie po takim czasie, bo co? Bo goha nie chce? Od kiedy ty się nią przejmujesz? Ona nie pamięta co się działo 5 minut temu i jak nazywa się jej syn. Co do przygotowania strima to nie mam pytań, żeby nie zapewnić dużej ilości alkoholu i pożyczanie hajsu? Mi by było wstyd, pomijając wstyd, ty dzięki temu zarabiasz, że ludzie są #!$%@? i generują dymy!

Do tych co się podniecają lordozą, serio? Przypominacie jakieś dymy, że pobił zakolaka i zwyzywał roxe? U daniela non stop są takie rzeczy ( spokojnie, nadal na niego pluje) a, że siedzi z zakolakiem przed kamerką i sobie gadają? Mam znajomych i nie potrzebuję wirtualnych, żeby sobie popatrzeć.

Za akcje z guralem - Szacunek! #danielmagical
  • 4