Wpis z mikrobloga

Witam Witam wszystkich #idym, #epapierosy, #liquidy.
Jakiś czas mnie nie było, ale to dlatego, że długo czekaliśmy na dostawę :]
Ostatnio przyjechała do nas kolejna partia baz, malaysian 15ml oraz NOWOŚĆ!!
PREMIXY Aloha, Liquella i Flavour Art.
Już wkrótce kolejna dostawa malaysian 120ml oraz pink fury!
Z tej okazji standardowe kody dla Was - wykop10 x3, wykop20 x1.

Udanych zakupów i powodzenia z kodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
@Idym: lepiej powiedzcie kiedy macie zamiar wysłać zaległe zamówienia? i ile jeszcze trzeba się prosić o to? zamówione i opłacone w piątek rano, minął tydzień i nadal nie wysłane! Zrozumiał bym gdyby to był pierwszy raz ale tak jest praktycznie przy każdym zamówieniu :/ WYŚLIJCIE ZALEGŁE ZAMÓWIENIA!!!
@Lazaj a podeślij numer zamówienia bo nic nie słyszałem o żadnym problemie, z takimi sprawami od razu trzeba pisać do mnie to najszybciej mogę zareagować.
@Lazaj wczoraj otrzymaliśmy informację o tym, żeby zmienić brakujący liquid na inną moc, niestety czasami jak jest brak na stanie to się proces wydłuża o kontakt z klientem i ponowne pakowanie. Z tego co wiem to paczka wczoraj po południu pojechała na pocztę, dzisiaj będę miał numer nadania to Ci podeślę
@Idym ale problem polega na tym że nikt nie kontaktował się ze mną, tylko ja z Wami, pytałem również we wtorek i miało byc wysłane, nie było informacji o brakach. Jeżeli faktycznie tym razem zostało wysłane to super, ale fajnie by było jak byście poprawili komunikację z klientem. Tzn informowali że czegoś nie ma i czy czekamy czy zamieniamy na cos
@Idym wykop20 użyty, moje drugie zamówienie od Was. Za pierwszym razem 5 x 30ml liquidy justfake wszystko sprawnie super. Teraz bazy + aromaty, mam ochotę się pobawić w małego chemika:)