Wpis z mikrobloga

Słuchajcie byłem w subwayu, w Polsce, poszedłem wziąść solidną dokładkę i siedział tam sobie taki Rafonix w morde ruchany i zaczął tam #!$%@?ć "ej chłopaki jakbym tego Magicala zobaczył to bym go zabił" no i wiecie tak dalej #!$%@?ł, że nienawidzi tucznika itd itd. Ja sobie myślę czekaj patusie jeszcze zobaczymy. No i następnego dnia słuchajcie byłem z Magicalem na mieście, Magical jest z Torunia i patrzymy ten Rafonix wychodzi rozumiecie, z galaxy z dyskoteki ze swoją dziewczyną (fajna dupa) Ja mówie "czekaj #!$%@? teraz zobaczymy kto jest patus". I tak: zaszliśmy go od tyłu ja go powaliłem, te łokietnicką #!$%@?ę i go trzymam, nie? A Magical podszedł do jego panienki (fajna dupa jeszcze raz podkreślam) I tak: ja trzymam tego lordonixa i mówię „Patrz #!$%@? co teraz będzie patrz się na swoją roksiarę” nie? I wiecie Magical nic nie musiał robić, wyciągnął tylko swoją tłustą gałę ze spodni a Kinga jak to Kinga zobaczyła gałe z dolarami i oddała mu się słuchajcie na tym #!$%@? chodniku w Gdyni. A ten Rafonix którego trzymałem krzyczał „Jezu #!$%@? przestań mu ssać, niech ci nie będzie tak dobrze z tym tucznikiem, proszę cię przestań mu ssać, niee, chociaż udawaj, że on cię gwałci, niech ci nie będzie tak dobrze z tym tucznikiem” nie? No i Magiczny z nią skończył, spuścił jej się do ryja, nosa, wszędzie jej się spuścił, ja puściłem tego Raofnixa nie? A ten nie wiem zamiast na policje pójść cokolwiek to zaczął w nią kamieniami rzucać i ją zabił a później wpadł pod samochód.( ͡° ͜ʖ ͡°)
#patostreamy #danielmagical #rafonix
  • 8