Wpis z mikrobloga

#mirkoksy #samoobrona Protip niezwiązany z koksowaniem: nakrętki od sztangi są małe, niepozorne i...dobre do samoobrony. Wchodzi taka na palec wskazujący, przetestowałem i rozwaliłem ścianę na działce. Pod kastet chyba nie podpada, zwykła nakrętka do sztangi. Prędzej pod rozdzaj kubotanu ze względu na kształt.
Przetestowałem na sobie, a że kształt nieregularny, lekkie uderzenie w udo - można się zesrać. Nie chodzi by bić kogoś tym po głowie, ale jak ktoś napadnie to można uderzać w duże grupy mięśniowe czy po prostu bronić się przed pięścią napastnika, jak uderzy to sobie paluchy połamie.
arekdomek - #mirkoksy #samoobrona Protip niezwiązany z koksowaniem: nakrętki od sztan...

źródło: comment_eeJ3UB4nCgCBMaS6OZO52ZpQ24ehTDem.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Kremufczyn: niestety żyjemy w Polsce, a napastnicy się czasem znajdują, staram się wycofywać, ale nie zawsze się da, zwykle dochodzi do przepychanek i tyle. Zwłaszcza na dużym blokowisku. Mam po prostu stracha by nie oberwać jak sąsiad, stał sobie na klatce schodowej, podszedł jakiś fifarafa i mu #!$%@?ł wszystkie przednie zęby na strzała...dla zabawy

@Miroslav2005: to jest najlepszy pomysł, nie zawsze się jednak da. Nie chodzi o to, żeby czekać
  • Odpowiedz