Wpis z mikrobloga

Zajebiście szybkie #rozdajo

Mam 2 kupony z pyszne.pl ale jeden sam se #!$%@? zjem. Także rozdaje 1 bon żywnościowy na 15zł rabatu, przy zakupie za min. 30zł. Czyli bierzesz pitce z ananasem czy innym #!$%@? za 30 zł i płacisz 15. Znając was #!$%@? śmierdzące grubasy to sami #!$%@? taką wielką knagę sami.

Także wylosuję osobę (z plusujących) i jutro jakoś pod wieczór otrzyma ona ten przezajebisty bonifikat.

W komentarzach wstawiajcie cokolwiek. Mogą być ciapciongi bo lubię, ewentualnie fajne miejsca w #poznan bo jadę na majówkę.

Jak by co, to kupon jest ważny do 30.04 więc się spieszcie kochać kupony, tak szybko odchodzą.
  • 17
Losowanie na mirkorandom za 2 minuty. Zwycięzca zostanie tutaj wymieniony oraz dostanie kod na priv. Dzięki za udział Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krzysu: jak ja byłem na poznań za pół ceny to poszedłem z laską do knajpy pod jakimś hotelem drogim, jakiś tex-mex to był, normalnie za #!$%@? by mnie nie było stać ale brali też udział w poznań za pół ceny i se np. rybe przytuliłem i cenowo też wychodziło strasznie spoko, to polecam ci w sumie

o, taka ryba