Wpis z mikrobloga

Zawsze mnie rozwala jak ludzie rzekomo potępiający nazizm i wywyższający się z tego powodu ponad całe grupy ludzi, sami w pełni zachowują się jak naziści.

Tu widzimy przykład, gdzie rzekomy antynazista rozpoznaje nazistów i ONRowców "po wyglądzie" dokładnie tak, jak w III Rzeszy też rozpoznawano żydów "po wyglądzie".

Brakuje jeszcze tylko wyznaczenia pseudonaukowych norm odnośnie proporcji twarzy i długości nosa typowego narodowca, bo w III Rzeszy takie normy odnośnie żydów były. No ale od uznania, że po wyglądzie można rozpoznać poglądy czy szczegółowe pochodzenie etniczne w ramach jednej tzw. "rasy", do robienia tabelek z "nieprawilnymi" proporcjami droga jest bardzo bliska.

Ciekawe, czy autor tego wpisu czuje się znacznie lepszy od tych narodowców, których rozpoznaje rzekomo po wyglądzie, bo wielu tzw. "antynazistów" lubi ludzi którym przepisali łatkę nazizmu nazywać "podludźmi" i "zwierzętami" posługując się wprost nazistowską retoryką.

Doprawdy, nie ma dla mnie żałośniejszych i śmieszniejszych istot niż tego typu "antynaziści", bo Niemcy posługując się tymi metodami i tą retoryką nie udawali chociaż aniołków walczących z nienawiścią i złem na świecie.

Gdyby tego typu radykalnym "antynazistom" oddać władzę w państwie, to w kilka lat powstałyby obozy dla nacjonalistów, bo ich delegalizacja nic by nie dała, a później kto wie, co by z tymi nacjonalistami w tych obozach robiono.

Wszystko to oczywiście w imię "walki z nienawiścią".

#rakcontent #bekazlewactwa #onr #nacjonalizm #4konserwy
L.....i - Zawsze mnie rozwala jak ludzie rzekomo potępiający nazizm i wywyższający si...

źródło: comment_dkdFPqDa0TbHtaQAfV4mHi8eeVyqch6X.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
sami w pełni zachowują się jak naziści.


@Lawrence_z_Arabii: Ja jestem Nazistą. Ale jak widać publicznie staram się tak nie zachowywać przez opresyjne państwo.

ludzie rzekomo potępiający nazizm i wywyższający się z tego powodu ponad całe grupy ludzi, sami w pełni zachowują się jak naziści.


To są właśnie debile.
  • Odpowiedz
Ale jak ktoś pisze że ktoś ma "patologiczną” mordę to wam nie przeszkadza?

Poza tym coś w tym jest, dużo onrowców ma takie kwadratowe mordy, tak samo jak dużo lewaków to zniewieściali rurkowy i dużo fanbojów Korwina to suchoklatesy z kucem. No niektórzy mają taki stereotypowy wygląd. Deal with it.

@emi_emi:

Krytyka z ust lewaka to dla mnie jak komplement ( ͡ ͜ʖ ͡)


A co
  • Odpowiedz
@KombajnemPrzezUkraine: Uzasadniona krytykę mogę przyjąć na klatę. Ale jak słyszę ze ktoś kto w swoim przekonaniu broni mniejszości, nie pozwala innym przychodzić na paradę to mnie trzesie. Swoją droga jakby tak zorganizować paradę hetero i powiedzieć ze ludzie z kręgu lgbt nie są miłe widziani... Podejrzewam ze powstałby tak wielki shit, ze w końcu imprezki by nie było
  • Odpowiedz
@Lawrence_z_Arabii: Tyle że rozpoznawanie po wyglądzie to nie jest 'mit', w naszym wyglądzie zakodowanych jest bardzo wiele cech w tym pochodzenie. Niektórzy mają oko po prostu. Sztuczna inteligencja potrafi po wyglądzie rozpoznać geja (tak to też jest zakodowane w twarzy) z dokładnością 80%.
  • Odpowiedz
dobrze jest mieć tolerancję w imię "volenti non fit iniuria"

a dyskryminacja dyskryminujących? jedni powiedzą że to antifa, ja mówię hipokryzja, dobrze by było zniwelować dyskryminację jednak poprzez retorykę a nie walkę
  • Odpowiedz
@emi_emi: No to czemu mówicie o tym tak, jakby rzeczywiście kogoś tam nie wpuszczali? Przecież to zwykłe kłamstwo, za które nawet samo znalezisko spadło z rowerka razem z wrzucajacym.
@terrancee ok, skoro ty tak twierdzisz to na pewno tak jest
  • Odpowiedz