Wpis z mikrobloga

Czy ktoś posiada jedną z tych tanich chińskich podkaszarek? Zauważyłem dużą popularność na allegro, tych demonow, rivall czy nac. Chciałbym jakąś kupić, taką do zwykłych domowych zastosowań, jak koszenie rowów. Nie widzę dużego sensu na wydawanie 1000-2000 na profesjonalny sprzęt, który ma być używany może 10-20 godzin w sezonie. Tylko pytanie, czy te chińskie wytrzymają nawet te 20 godzin.

#podkaszarki #ogrod #allegro #kosyspalinowe #koszenietrawy #pytaniedoeksperta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brakslow: Ja mam jakiś no name spalinowy. Generalnie daje rady, ale praktycznie jej nie używam, dużo szybciej i wygodniej jest obkosić zwykłą kosiarką spalinową z napędem - bez kosza, na max wysokości. Mówię tu bardziej o łące zarastającej zielskiem niż o ogrodzie.
  • Odpowiedz
@Millionth_Visitor: mam kosiarkę spalinową, ale problem jest z rowem. Mam też kilka drzewek, różne krzaki i trochę nierówności. Radzę sobie, ale trochę mi szkoda kosiarki. No i muszę się dużo nakombinować, aby to wszystko ładnie wykosić.
  • Odpowiedz
@brakslow: posiadałem tanią podkaszarkę, któryś NAC w cenie poniżej 100. Po pierwszym sezonie wywaliłem ją do kosza. Wszystkie wibracje przenosiły się na ręce, było to irytujące i męczące. Potem kupiłem coś lepszego (nie pamiętam nazwy, wybacz, już jej nie posiadam. Trawnika też już nie posiadam ;)) za ~300 i było o niebo lepiej, tu nawet czułem przyjemność z podkaszania.
  • Odpowiedz