Wpis z mikrobloga

Jeden z was Zjeby spod #dupeczkizprzypadku właśnie chyba wpadł XD jade sobie 11A #lodz i nagle słyszę darcie ryja. Laska drze mordę na typa ze widziała jak robił jej zdjęcie i ze ma usunąć albo dzwoni po bagiety. Wysiedli wiec nie wiem co dalej :(
  • 16
  • Odpowiedz
@Latawiec to niech se dzwoni na bagiety idiotka :) zdjęcie mógł sobie robić. Ochrona wizerunku dotyczy udostępniania wizerunku, a nie robienia zdjęć :) to już chyba druga akcja w Łodzi, oststnio ktoś pisał że widział chyba w Łodzi jak koleś robił zdjęcia :D
  • Odpowiedz
@Latawiec: To ja wpadłem, #!$%@? zwyzywałem typiare że przecież na #!$%@? się tak ubiera to chyba po to żeby zrobić zdjęcie tej pierdziawy a ona że #!$%@? cie to obchodzi downie jak się ubieram a ja na to o ty kutwo wziąłem ją w krzaki zruchałem w dupe fiuta wytarłem z gówna i elo
  • Odpowiedz
Ciekawe czy jest jakas apka która robi zdjęcia w tle, bez podgladu. Czyli przegladasz sobie np mirko i w tym czasie wciskasz przycisk aparatu i cyk, foto zapisane na dysku. Bezdzwiecznie, bez przypalu, pelen luz zyc nie umierac
  • Odpowiedz