Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@laza: zgadzam się z @d3x_tvr . Mam leeco od stycznia i jestem mega zadowolony. Tylko zwróć uwagę na wersję, bo są 3 x722 x720 i x727. I moim skromnym zdaniem jest to telefon dla osób, które nie boją się zmienić systemu, bo orginalny jest nie do końca spolszczony
@unnamed89

bo są 3 x722 x720 i x727


A który jest najlepszy?

dla osób, które nie boją się zmienić systemu, bo orginalny jest nie do końca spolszczony


A jest jakiś jeden który jest spolszczenie i wszystko działa czy potem trzeba przesiadać się po kilka razy szukając najmniej awaryjnego? Jakaś instrukcja dla laika jak wgrać jest?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PaulStone: na xda instrukcji jest wiele, według mnie każdy, kto zna postawy angielskiego jest w stanie to ogarnąć. Różnica pomiędzy x722 a x720 jest taka, że x722 nie ma NFC, a x727 jest robiony pod rynek amerykański i jego w ogóle nie bierz pod uwagę, bo u nas może mieć problem z pasmami GSM. Ja mam x722, koleżanka x720. W obu przypadkach system był nie do końca spolszczony, w obu telefonach
@unnamed89
@PaulStone
@laza
Ja nadal Stock, jest naprawdę wygodny i tak szczerze mówiąc to nie przeszkadza mi to, że niektóre opcje są po angielsku bo jestem w stanie wszystko zrozumieć a telefon naprawdę konkretny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JcL: oficjalne są na x720 na mojego niestety nie, ale i tak są spoko. Bateria? Cóż zmiennych tu jest dosyć dużo, ale powiedzmy, że 3-4 godziny filmów przez internet, tryb nocny cały czas wyłączony, 3G też i do wieczora bez problemu. Przy ciągle włączonym internecie, ale bez filmów, wykopa itp, 2 dni, może 3