Wpis z mikrobloga

#ps4 #gow Sądzicie że na platynę będzie wymagany poziom trudności? Z tego co patrzyłem to nic nie pisze o żadnych trofkach za trudność. Możliwe że tylko te punkty na zbroje będą dostępne na trudniejszym poziomie i dlatego nie ma trofeum za titana?
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rabarbarowyStraznik: Chyba, że zrobią dodatkowe trofiki jak w Horizon Zero gdzie przy NG+ należy pocisnąć na najwyższym poziomie trudności. No ale to i tak byłoby słabe. Brak trofika za poziom trudności w drodze do platyny to strasznie casualowe z ich strony. Walka z Zeusem czy wyzwania Olimpu to było coś co dawało niezłą satysfakcję gdy udało się je przejść.
  • Odpowiedz
@janushek no spoko ale zrobiłem właśnie platynke w bloodbornie. Wcześniej był horizon i teraz wydaje mi się on bardzo bardzo łatwy. Nie chce aby GoW był kolejnym syfem dla mas. Prosta gierka do niedzielnego obiadu. Chce poczuć że ta gra czegoś ode mnie wymaga, a nie tylko r1, r1, r1,r1.....
  • Odpowiedz
@janushek: Ja w GOW zazwyczaj leciałem najpierw na normal dla samej fabuły a później najwyższy poziom i po drodze zdobywając brakujące trofiki ;) seria GOW przyzwyczaiła starych graczy do tego, że wysoki poziom trudności potrafił dawać w kość podobnie jak wyzwania.
  • Odpowiedz
Nie chce aby GoW był kolejnym syfem dla mas. Prosta gierka do niedzielnego obiadu.


@rabarbarowyStraznik: to się zdecyduj, czy chodzi ci o łatwą platynę czy wyzwanie samo w sobie w przejsciu gry, bo z tego co czytałem do domyślnie w GoW powinno sie grac na najtrudniejszym. W Horizona próbowałem od samego poczatku zagrać na najtrudniejszym i się zdziwiłem że nie ogarniałem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Segr3gator Horizona przeszedłem na najtrudniejszym i był banalnie prosty.
A co do GoWa to zobaczmy. Zamówione jest, mam nadzieję że mnie to nie rozczaruje. Tylko szkoda że to nie będzie wymagane do platyny, czyli będzie latwa. Nie lubię łatwych platyn ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Segr3gator no tak! XD zacząłem na normalu i po 3 minutach gry dałem na najtrudniejszym xD
Początek wystarczyło rozegrać tak, że biegales po krzakach i gwizdales na maszyny a potem cios z ukrycia. Później slow motion i strzelanie w czułe punkty. Jak już dobiegł to z włóczni na suke ;)
  • Odpowiedz