Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki, mam rozkmine. Otóz chodzi o to, ze przegladam sobie samochody. Ostatnio spodobala mi sie ibiza i leon. Ibiza chyba w najbiedniejszej wersji kosztuje 44k a troche dopicowana za 60k. Jest to rozsadna cena jak na takie autko? Wnetrze mi sie podoba, zewnetrzny look tez robi niezle wrazenie. Silnik jest chyba tylko 1.0 tsi czy jakos tak 115km. Robie trasy 13km w jedna strone i nie mam rodziny. Autko warte ceny czy patrzec na cos innego? Mam obecne golfa 4 1.4 silnik ( ͡º ͜ʖ͡º) Jakbym dal wklad z 5-15k to po trzech latach by mi zostalo z 20k do wylozenia i nabycia na wlasnosc samochodu( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #auto #ibiza #seat
  • 10
@Piorek1350 przeciez Polo i Ibiza to to samo samo :D nie mowie ze Ibiza jest gorsza ale ze warto najpierw sobie pomacac inne opcje :)
Btw, Ibiza, Polo i nadchodzące A1 mają bardzo dobry uklad kierowniczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dejmiejn: A co Ty byś wybrał? A1 jest jak A3 czy o ciut mniejsze? A1 jest cyhba drozsze od ibizy, a polo chyba tez? Czy lepiej juz na nowszego golfa patrzec. bo cenowo tak samo z ibiza wychodzi chyba? Ale juz mam golfa wiec lipa troche na to samo sie przenosic¯\_(ツ)_/¯
@Piorek1350 A1, Ibiza, Polo, Arona i nadchodzący T-Cross to bliźniacze modele zbudowane na nowej platformie MQB-A0. A1 na pewno będzie z nich najdrozsze ale i poziom wykończenia i wyposażenia będzie adekwatny.
Przyjrzyj sie Ibizie z pakietem FR. Jeśli jakosc plastików Ci będzie odpowiadać to brać:)