Wpis z mikrobloga

Za 1,5 miesiąca kończy się moja umowa na internet w #toya. Z uwagi na fakt, iż warunki przedłużeniowe są gorsze niż dla nowego klienta zacząłem się zastanawiać nad zmianą operatora, a że ostatnio pod moje osiedle podpięto #swiatlowod od #orange tamże skierowałem swoje pierwsze kroki.
Zainteresowała mnie oferta #orangelove z telewizją za 99,99 zł, ale absolutnie nie potrzebuję telefonu domowego (wtf?), wołam @OrangeEkspert z pytaniem czy mogę w ramach tej oferty wziąć coś innego (np. drugi abonament komórkowy) zamiast tego telefonu domowego?
#pytaniedoeksperta #internet
mariusz5891 - Za 1,5 miesiąca kończy się moja umowa na internet w #toya. Z uwagi na f...

źródło: comment_UORlbCq7irQUQcF9XAgmbO7JkIXEGyse.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@carving85: Miałem ten drugi od dołu pakiet (teraz to jest 30 Mb/s) przez 6 miesięcy za 1 zł, pozostałe 12 34,90 zł, a teraz za tą samą prędkość wołają 39,90 zł czyli o 10 zł więcej niż dla nowych przy 2-letniej umowie...
@Akayari: No właśnie tak myślałem, dziwna jest dla mnie taka polityka, wpychająca klientowi coś czego nie potrzebuje, a nawet jeżeli nie weźmie to ma za nią płacić (
  • Odpowiedz
@carving85: A to może Ci się akurat udać, przy przejściu na wyższy pakiet jest taka sama cena jak dla nowych, tj. przy 100 Mb/s - przynajmniej mi to zaproponowali. Ale się nie zgodziłem, bo mi taka prędkość nie jest potrzebna
  • Odpowiedz
@mariusz5891: No to jak tobie tak zaproponowali to jak się tam parę razy powie że się nie chce to też może zaproponują.

Nie wiem jak w toya ale jak nie próbowałeś to ich postrasz że nie przedłużasz przy operatorach telefonicznych działa.
  • Odpowiedz
To jest oferta w pakiecie która jest znacznie korzystniejsza niż te usługi oddzielnie


@OrangeEkspert: Nie wątpię, aczkolwiek akurat wpychanie czegoś na siłę mnie nie zachęca.
Mam swój numer w Orange, żony w plusie, matuli w t-mobile i ojca w a2mobile ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@mariusz5891 to normalne w pakietach. To VoIP więc świadczenie tej usługi dla Orange nie jest kłopotliwe. W niektórych ofertach masz np. Internet czy MMS, a niektórzy też z tego nie korzystają. Operatorom czasami opłaca się dać więcej niż taniej.
  • Odpowiedz