Wpis z mikrobloga

Ale mnie zawsze rozwalają obrazki typu "Kto pierwszy przejedzie" ze znakiem ruchu okrężnego, bez ustąp pierwszeństwa. Co z tego że takich skrzyżowań nie ma nigdzie w Polsce xD. Zawsze musi się znaleźć ktoś kto chce podbudować własne ego pisząc np. "Po przeczytaniu 70% idiotycznych odpowiedzi aż boję się dzisiaj wsiadać w auto...Zaostrzyć egzaminy i ukrócić prawka po znajomościach "od wujka teścia znajomego - za flaszke wódki w wordach na zadupiach"
#prawojazdy
d1verse - Ale mnie zawsze rozwalają obrazki typu "Kto pierwszy przejedzie" ze znakiem...

źródło: comment_7IfT1O8QEnVTC8mPxDF3DlyfNOoEo8Ba.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@d1verse: są minimum dwa takie w polsce, a i tak dostajesz europejskie prawko, więc musisz być gotowy na każdą ewentualność w innych krajach.
  • Odpowiedz
są minimum dwa takie w polsce


@Xavax: wiesz gdzie? Ja tylko kojarzę dwa (już zmienione) ale bez linii tramwajowej były.
Jedno w Katowicach gdzieś przy Roździeniu i drugie w Krakowie przy jednym centrum handlowym.

Przynajmniej to pierwsze wiem, że służyło do uwalania egzaminów xD
  • Odpowiedz
Co z tego że takich skrzyżowań nie ma nigdzie w Polsce xD


@d1verse: ja znam co najmniej dziesięć takich. Jedno 10km ode mnie.

Najpopularniejszy swojego czasu to rynek w Krakowie. Wjazd na niego z C-12 bez A-7.
  • Odpowiedz
@aanndrzej: No to chyba wszystkie jakie istnieją są koło ciebie. Bo faktycznie zdarzają się ronda bez znaku a-7 ale wtedy masz sygnalizację świetlną. Czy na rondach koło ciebie też nie ma sygnalizacji?
  • Odpowiedz