Wpis z mikrobloga

@LAJT7: Najpierw może spytaj a potem się wypowiadaj( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie jest fejk, dlatego to dodałam do znaleziska. Myślisz, że używałabym jakieś lipne obrazki wiedząc, że tu konta ma sporo osób z telewizji, gazet?


@Everything_is_Illuminated: akurat kiedy pierwszy raz sie ten wpis pojawił na wykopie każdy mówił,że to fejk,wątpie by byl aż taki głupi by takie rzeczy wypisywać, masz jakieś dowody,że to legit?
@LAJT7: Udostępniła mi to osoba do której większość ma tutaj zaufanie, Pozatym zauważ ze jest to prywatna rozmowa, Boxdel nie jest głupi i kryje się ze swoją obłuda jak może, ale to jak zachowuje i wypowiada się poza kamerami wiedza tylko osoby z otoczenia
@Everything_is_Illuminated: Nie zrozum mnie żle,ciesze sie,że coraz głosniej sie mówi o tym raku boxdelu który wyprowował wiekszość patostrimerów a teraz siedzi cichutko jaki to on pocziwy i dobry czlowiek.
Nawet jeśli ta rozmowa jest fejkiem to i tak mu sie należy za tą jego hipokryzje, obłude i fałsz ktorymi karmi dzieci(swoja widownie)