Wpis z mikrobloga

@razenas: ja niedawno przenioslem na myszke ale tylko sciane i schody.
Widzialem tez, ze niektorzy graja zamiast na WSAD to na SXZC a budowanie maja pod QWE. Kwestia wygody.
  • Odpowiedz
@razenas: no ja bym tak nie mogl bo mam pod spacja skok i troche za blisko touch pada kciuk by lezal (smigam na lapku).
Q+E wydaje sie wygodniejsza opcja niz dodatkowe przyciski na myszce. Tez wyprobuje bo na myszce jednak dopiero sie ucze (Ninja tak gra to chcialem sprobowac xD )
  • Odpowiedz
@razenas: Jak biegne to klikam Q co przełącza z broni na budowanie i potem kółkiem myszy. Tych F/1/2/3 prawie nie używam albo tylko jak se na spokojnie buduje gdy nie jestem POD OSTRZAŁEEEEEEEEEEEM
  • Odpowiedz
@razenas: wyjeb jeszcze kilof z jedynki, za dobry slot marnuje - u mnie na scrollu jest, a na myszkę możesz wrzucić f5, jak często pod koniec kogoś trapujesz xD. Wtedy masz ostatnią broń na "5", czasami też za daleko to możesz ostatnią broń wrzucić na Q i odbindować mapę z TABA i wrzucić tam otwieranie eq np
  • Odpowiedz
@mxj1337: no o kilofie to od samego poczatku myslalem ale jak myszke zajalem budowaniem to juz nie bardzo mialem gdzie
A mape pod tabem mialem jak po altem kiedys ustawilem mikro na discordzie (ale na szczescie jzu od dawna z niego nie korzystam)
  • Odpowiedz