Wpis z mikrobloga

@przewa: Cześć( mogę się mylić) ale to raczej wada pryzm które odginają światło z ledów i rozprowadzają pod szkło, tzw matryc odkształcających światło a pod nimi jest matryca z plastyku z bruzdami perforacyjnymi, prawdopodobnie ''skleiły się" lub rozszerzyły od naprężeń, co powoduje smugi(mura) i lub czego nie jestem pewien odkształcił się light panel. jak dla mnie pisz od razu do philipsa a matryca i moduł jest prawdopodobnie robiony przez LG a serwis w sklepie będzie odbijał piłeczka, te telewizory są testowane w ekstremalnych warunkach od -10 do + 50 i nie daj się że masz złe warunki bo fluktuacja przy testach potrafi być co 4 godziny z 0 do 40 stopni przy wilgotność +60%, to raz a dwa to wada chyba tych modułów bo tv maja tak że czasem się odkształcają bo są za cienkie pomimo wzmocnień, ale to co innego musiał byś nim źle pokombinować albo nacisnąć, ale to raczej sprawa odkształceń na lgp i pryzmach. ( mogę się mylić) trzeba to zweryfikować, najlepiej na serwisie phlipsa. Pozdrawiam
  • Odpowiedz