Wpis z mikrobloga

@Harmonijka: No to życzę powodzenia, bo francuskie auta dostawcze to powinny iść od razu na żyletki po produkcji.
Moi rodzice mają podobnego. Kupili go niecały rok temu. Trzy razy przyjechał z trasy na lawecie. Aktualnie czeka na zmianę skrzyni biegów. Tymi samochodami t jedynie puste kartony można wozić, albo steropian. Jak już miałeś taką kasę to mogłeś zakupić jakiegoś Sprinterka albo już nawet Transita.
  • Odpowiedz
@Kaijot: Budowlanka
@Yinxol: Nie, ale to 2013 wiec jeszcze przed nim.
@wycz: Serio zobaczyles to po #!$%@? zdjeciu robionym o zmierzchu?? XD. O drzwi i 4 slady sie nie martw. Spojrz na przod i powiedz co tu bylo robione jak taki spec z ciebie. Mam cala historie ze zdjeciami wiec wiem.
@Jestem_Tutaj: obiecuje ustawic najnizej jak sie da ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nophp:
Harmonijka - @Kaijot: Budowlanka
@Yinxol: Nie, ale to 2013 wiec jeszcze przed nim. 
...

źródło: comment_cMZhHu1ighSTEkr2dMA7EKUofZ3Uqee1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Harmonijka: Sprintery mają problemy z blacharką, ale wiesz, że dojedziesz do domu nawet jak zacznie coś napierdzielać w silniku. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A w tym cholerstwie to coś puknie i zaraz musisz dzwonić po lawetę, bo nie pojedzie dalej. Zresztą Twój wybór. Na budowlankę może być dobry, bo krótkie trasy w koło komina, ale lepiej go nie przeładowuj zbytnio. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@wycz: smieszki smieszkami alw serio dobry jestes xD
Prawa strona byla troche walona i dlatego widac szpary, a po lewej lampa byla wymieniana i zrobione troche na #!$%@? xD
  • Odpowiedz