Wpis z mikrobloga

Dziś #iota przekroczyła barierę psychologiczną 1.00$ ... może być nie ciekawie, wierzy w to ktoś jeszcze że powstanie? Kupiłem jak była po 3,60$ za 10.000zł, dziś jestem w plecy około 8.000 zł. Ja wierzę że się podniesie do tych 5.00 $ Do końca roku.
  • 24
  • Odpowiedz
@Hometurbator: na początku brak więdzy jest tak bardzo doskwiera, ze nawet nie wiemy jak zacząć ja próbowałem na wiele sposobów, i nagle przychodzi taki moment że w 1 dzień człowiek uczy się więcej niż np w poprzednim miesiącu, jeżeli miałbym jakoś określić ilość nabytej wiedzy w czasie to byłoby to coś na wzór funkcji ekspotencjalnej
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Ci którzy potrafią połączyć talent i teorię to te 10% którzy zarabiają, reszcie, 90% brakuje nerwów, teorii lub talentu, lub są po prostu zielonkami jak ja w tej chwili. Jak kiedyś coś zarobię i ostatecznie wyjdę na plus to popiszemy, teraz to w sumie nie ma sensu bo straciłem z 5 razy na swoich nieprzemyślanej, chaotycznej inwestycji. Pozdrawiam mądralo ;)
(w sumie nie straciłem bo hodl jeszcze)
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Taki też zrobię, hodl aż do zarobku, albo aż do zdechu waluty. Innej opcji nie ma i innym też polecam taką strategię, szkoda mi tylko ludków którzy sprzedali i stracili po 3-4 razy. A być tacy musieli, co widać po wypowiedziach na forach.
  • Odpowiedz