Wpis z mikrobloga

Witam w ten Wielkanocny dzień! Dzisiaj rozpoczynamy bitwę majonezów, o którą prosiliście ;) A z resztą: wczoraj były chyba z dwa posty dotyczace majonezów oraz jedno znalezisko! Także do dzieła Mirki i
Mirabelki. Głosujemy na najgorszy majonez! A jesli chcesz być jutro wołany ---> klinij w plusa. Zapraszam również do obserwowania mojego autoskiego tagu z tymi wykreślankami zwiazanymi czyli -----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam w ten Wielkanocny dzień! Dzisiaj rozpoczynamy bitwę majonezów, o...

źródło: comment_p83frlmxIxBqxqgSlt5QdjlvNZAmE7VJ.jpg

Pobierz

Wybierz najgorszy majonez

  • Hellmanns 13.4% (495)
  • Pegaz 7.9% (292)
  • Kętrzyński 2.2% (82)
  • Madero 6.7% (247)
  • Mikado 11.7% (432)
  • Kielecki (Społem) 27.5% (1017)
  • Mosso 5.5% (204)
  • Pomorski (Ocetix) 11.3% (416)
  • Roleski 3.6% (132)
  • Winiary 10.2% (376)

Oddanych głosów: 3693

  • 150
@grzesiu_id: Hellmans nie jest tak popularny. Najpopularniejsze są: kielecki i winiary. Pierwszy ma wyraziście octowy smak drugi według mnie nadaje się tylko do sałatek. Jeśli ktoś od zawsze je taki np. pomorski nie jedząc nic innego, to pomorski jest dla niego wyznacznikiem smaku i każdy inny będzie smakował źle.

@BorysKafarov: Co do kieleckiego: to najstarszy na rynku majonez i na podstawie jego składu ktoś kiedyś wyznaczył polskie normy, czy tego
@ForrestGump: Wykop jest upośledzony i mozna dac tylko 10 propozycji...
@magenciorek: Trolle. Wczoraj Kielecki na jakimś poście dostał ponad 600 plusów...
@kicjow: Niestety nie :(
@yoreciv: Dziwisz się? W końcu odpowiedź "hehehe potrollujemy" na wykopie jest bardzo popularna
@neo_vir: Jeśli tych troll głosów naprawdę cieszy to, że zagłosują na odwrót - ich wybór. Nic to zmieni w kraju, w końcu żadna to ustawa. Tylko szkoda, że psują