Wpis z mikrobloga

Dobra postanowiłem zrobić osobnego posta w związku z moimi wpisami w ciągu ostatnich 2 tygodni, btc będzie szedł do góry, co nie powinno być zaskoczeniem, od połowy marca pisałem, ze będzie to wkrótce i to wkrótce oznaczało pierwszą połowę kwietnia, czym bliżej jesteśmy tym więcej danych jest na podstawie których można określić co i kiedy się wydarzy, tak więc jeżeli tempo spadków zostanie utrzymane dzisiaj lub jutro btc powinno dobić do około 6100, i od tego momenty zaczną się powolne wzrosty, jeżeli odbijemy w górę przed około 6200 to i tak będzie jeszcze spadek bo pewne kryteria muszą zostać spełnione. Tego posta wrzucam po to bo aktualnie mogę całkim precyzyjnie określić pewne rzeczy, a jeżeli w ciągu tego tygodnia będą dalsze spadki, to znaczy, że jestem przegrywem, który myśli, żę coś wie a tak naprawdę jest jednym z wielu wykopkowych ekspertów tutaj. Jakby co post nie jest napisany z myślą o 1 kwietnia. Post nie ma was zachęcić do kupna, tylko ja muszę coś udowodnić.
#bitcoin
  • 18
  • Odpowiedz
@schizoidalny_introwertyk: wy tak się jaracie, jak coś się dzieje w przeciągu kilku minut tak gracie jakbyście chcieli wyłapać dołek a ostatecznie wychodzi tak, że i tak wchodzicie znacznie za późno i majac mam na myśli przedział liczony w dniach lub nawet tygodniach, teraz też, większość czeka na 2 3 czy 4k a skończy się tak, że i tak wejdą przy 9k lub nawet później
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: zgadzam się, że będzie w ciągu godzin/dni odbicie do 7200-7800. Po takim sell pressure złapali bardzo dużo shortów w dołku, pora ich teraz wykosić żeby zaprowadzić równowagę w galaktyce :D
A w przedziale 7-8k będę dodawał do shorta.
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: po odbiciu spadnie ale dołek już będzie wyżej od tego ale jeszcze raczej poniżej 7k, przy czym mówiłem że jeżeli tempo spadku się utrzyma to powinniśmy dojść do 6100-6200 ale ten chwilowy skok mógł być już na tyle duży że może się okazać, że 6400 będzie dołkiem
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: 25 mln $ bo mniej więcej tyle użyto do tego ruchu wydaje się wzglednie małą kwotą jeżeli uwzględnimu cap btc, ale użyta w odpowiednim momencie, może zadziałać jak efekt motyla i być może właśnie mieliśmy taki moment
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: ale mógłbyś podawać jeszcze jakiś timeframe, dołek 6100 ale krótkoterminowo (godziny, dni) czy już długoterminowo (taniej nie będzie). Wg mnie to ostre jebnięcie do 6-5k, bounce, potem powolny bleed do ok. 4k w ciągu kilku miesięcy
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: teraz ciężko stwierdzić, bo pisałem, że jakby było zachowane tempo spadku (tego od 7200) to mielibyśmy dołek dzisiaj lub jutro a tak to nagle pojawia się znaczące odbicie to będzie oznaczać, że spadek się trochę przeciągnie ale będzie łagodniejszy być może nie dojdziemy już nawet do tych 6200 o których pisałem
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: a co do timeframu to jestem pewien, że za kilkanaście dni jak trafi się jakiś lokalny dołek to będzie on na pewno wyżej niż ten obecny, jeżeli w ciągu kilku dni (2-4) cena nie spadnie poniżej obecnoego dołku na 6400 to znaczy, że to był dołek i to będzie dowód na to jak można efektywnie wykorzystać 25mln $ jeżeli posiada się wiedzę, jak kiedyś dorobię się takich pieniędzy a
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: ok ostateczne zdanie jest takie, że musimy jeszcze spaść poniżej 6400 w ciągu tych kilku dni, w przeciwnym razie będziemy szli bokiem przez co najmniej 2 tygodnie i dopiero zaczną się wzrosty w każdym bądź razie ten co teraz kupi to może stracić co najwyżej 10% jak ma łąbą psychę a potencjalne zyski są bardzo duże
  • Odpowiedz
a jeżeli będzie dynamiczny skok w górę (powyżej 8k) to znaczy, że popyt się zwiększył i na nowo będe musiał dostosować się do moich wskaźników i dostosować je do zwiększonego popytu ale na pewno w żadnym wypadku nie spadniemy już poniżej 6k w tym roku
  • Odpowiedz