Wpis z mikrobloga

Grzegorz G- Panowie Policjanci! To wina wykopu i YT! ZOSTALEM ZBANOWANY ZA NIEWINNOSC

A tak bardzo kozaczyl, az plul w kamere mowiac "pluje na was wykopki, mozecie mi skoczyc". No...to skoczyl wykop (szacun i gratulacje szczere!!!!l) a Ty spadles na samo dno. Albo beda zwiasy z dozorem, albo wiezienie na rok (dwojki raczej nie dostanie)

ALE NAWET jesli beda zawiasy, to na cale zycie w kartotekach bedzie o tym zapis z podaniem powodu kary. Kazdy pracodawca sprawdzajac niekaralnosc bedzie to widzial. Jak to bylo w Mortal Kombat? You are finished.
Tego zatrzec sie nie da wiec cieezkie zycie przed Toba, ale, pamietaj ,jak to sam mowiles "zostales zbanownlany za niewinnosc". Czyli nieslusznie ukarany jak wiekszosc kochajacych inaczej. Brawo ty

Korzystajac z okazji skladam Najserdeczniejsze Wesolych Swiat wykopowiczom!!:) Swietujcie, odopczywajcie:) wesolych!!:))
#gural
  • 1
@Najsass: Wszystkiego dobrego na swieta ! Raz ze papiery a dwa najgorzej jak w papierach bedzie ze pedofil nie wspominajac juz o tym ze bedzie mial przybita łatkę pedofila ...nie wiem jak on bedzie wychodzil po chleb z domu ...do konca zycia bedzie lipa ... ale chyba wiedzial co robi, prawda ? ma wszystko na wlasne zyczenie...przykro mi