Wpis z mikrobloga

Gural cwaniaczek jednak zabezpieczył się adwokatem, gdyby nie adwokat pewnie siedziałby dalej w areszcie. Zapewne dostanie co najwyżej kare pieniężną lub jakieś prace społeczne bo dobry adwokat go wyciągnie z tego szamba. Swoje ugraliśmy, ale zawsze mogło być lepiej, liczyłem chociaż na zawiasy, ale z dobrym adwokatem to nie ma co liczyć na to.

#patostreamy #danielmagical #gural
  • 8
  • Odpowiedz
@Bukaj16: Ale te kilka tysi to nie w ramach kary tylko jako środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego. Przepadek tej kwoty, na rzecz skarbu państwa, miałby miejscy gdyby Gural (za wiki):

- uciekł lub ukrywał się

lub gdyby

- w niedozwolony sposób manipulował biegiem postępowania karnego tzn. zacierał ślady, nakłaniał świadków do składania fałszywych zeznań itp.
  • Odpowiedz
@lIENll: Jeśli będzie miał obowiązujący zakaz wystąpień publicznych w internecie, to mi wystarczy. Streamy i boom na jego kanał był efektem przypadku i pewnych znajomości z pewnymi streamerami, którzy mu pomogli. Jestem przekonany że nie wymyśli innego sposobu na taki zarobek bo jest na to za głupi. Pójdzie do zwykłej pracy o ile ktoś go zatrudni z taką sławą bo to że jest rozpoznawalny działa teraz na jego niekorzyść.
  • Odpowiedz