Wpis z mikrobloga

@cyberpunkbtc: mówię o tym od 2 tygodni i biorąc pod uwagę, że spada od ponad 3 miesięcy a od 2 tygodni idzie właściwie już bokiem to dobry znak przy czym ja widzę inne rzeczy na wykresie niż to, ze idzie bokeim dlatego przy 6k nie pisałem że odbijamy mimo, że doszło do 11k bo wiedziałem że to chwilowe skoki są teraz dzieje się coś znacznie istotniejszego i jeszcze nie raz pewnie
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Ja nie twierdzę że się mylisz bo nie obstawiam teraz ani spadku ani wzrostu. Przez ostatnie dni na shorcie dobrze wyszedłem ale teraz wolę przeczekać.
Problem w tym że jak mówiłeś że zaczną się wzrosty już bez spadku :)

I ciągle powtarzasz że nikomu nie powiesz na czym opierasz tą genialną analizę ale ja doskonale wiem. Zacząłeś tak gadać jak było najwięcej nastrojów na tagu na spadki... Po prostu uważasz
cyberpunkbtc - @JanuszBizn3su: Ja nie twierdzę że się mylisz bo nie obstawiam teraz a...

źródło: comment_62EnRP28tv0z50PYPNMcN0hAKSjlkYXx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: a czy przy tamtych wzrostach coś pisałem, że to koniec spadków, nie, jestem też świadom tego, że z boku moge troche wyglądać jak taki Amelek i to mnie trochę powstrzymuje od zbytniego spamowania forum ( ͡° ͜ʖ ͡°), chociaż trochę tych moich wpisów jest
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Mamy przestrzeń na wzrosty do 9200 teraz. Nie rozumiem tylko jak możesz nie widzieć tego gigantycznego trójkąta. Pewnie patrzysz na mniejszy interwał. Jeżeli obstawiasz wzrosty to powinieneś się odnieść do tego jak będziemy z niego wychodzili.

Przecież doskonale widać że jeszcze będzie latać kurs, nic dziwnego że nie leciał tylko w górę
cyberpunkbtc - @JanuszBizn3su: Mamy przestrzeń na wzrosty do 9200 teraz. Nie rozumiem...

źródło: comment_1WPMuRoViomGHCP8Amv57we9slTI20s3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Tomciox: jego mam najwięcej, ja pisałęm, że btc nie kupuję, tylko analizuję jego wykresy bo i tak wszystkie coiny podązają za btc, więc jeżeli chcę stwierdzić czy coś urośnie muszę określić czy btc zacznie rosnąć co myślę, że jest oczywiste, cały czas czekam na ten moment kiedy alty zaczną żyć swoim życiem ale póki co jeszcze nie jest to ten moment, ale wiem że w końcu nadejdzie
  • Odpowiedz
@Smule: tak ale od stycznie miałem przerwę, i to napisałem, gdy wróciłem, bez żadnej analizy, tylko na podstawie tego, że w 2013 była podobna sytuacja i że TERAZ TEŻ TAK MUSI SIĘ STAĆ, dopiero potem zacząłem na spokojnie wszystko ogarniać
  • Odpowiedz
@JanuszBizn3su: Wrzuć siano na bitmex i odpal sobie longa ale nie większego niż x3 bo na btc kurs za mocno lata. Nie panikuj przy spadku i graj pod wzrosty jak mówisz. Nie patrz na wykres co chwilę ustaw stop lossa gdyby przebiło wsparcie i czekaj...
Jeżeli ma dobić do 9100 według tego wykresu to masz profit na tym wzroście 34%

Chcesz to tu masz mojego refa https://www.bitmex.com/register/BT0u97
Tutaj czysty https://www.bitmex.com/register/

Z
  • Odpowiedz
jego mam najwięcej, ja pisałęm, że btc nie kupuję, tylko analizuję jego wykresy bo i tak wszystkie coiny podązają za btc, więc jeżeli chcę stwierdzić czy coś urośnie muszę określić czy btc zacznie rosnąć co myślę, że jest oczywiste


@JanuszBizn3su:

Tu się trochę mylisz bo jak btc rośnie to z altów w btc zaczynają ludzie uciekać. Jeżeli spada btc to wszystko leci razem z nim ;)
  • Odpowiedz