Wpis z mikrobloga

@kubusfnc: mi nie szło elfami/Nova, zatrzymywałam się na 4200 może, pozostałymi w tym sezonie nie gralam :) meta jest chyba od trzech miesięcy dosyć stabilna, więc ludzie nauczyli się grać na alchemię, henselta, czy elfy, a axemany są trochę poza meta, abusuja gold pogodę i ludzie serio nie wiedzą jak na nich grać (na 4100+ miałam całkiem często sytuację, gdzie po przegranym coinie drypassowalam r1, a ziomek drypassował ze mną, robiąc
@alicemeow: nie wydaje mi sie zeby ludzie z normalnego laddera nauczyli sie grac na kazdy deck z tej faktycznie stabilnej mety. Wbijalem gma w niedziele z 3900 na 4300 i zbyt trudno nie bylo, wiekszosc nie potrafi nawet pilotowac red coin henselta/brouvera
@kubusfnc: to akurat prawda, że zbyt trudno nie było, ale wydaje mi się, że jak co druga gra jest na brouvera/alchemie/henselta to nawet Ci średnio rozgarnięci już w miare wiedzą jak rozegrać te trzy rundy, co wymusić, kiedy pushować wygraną r2 i tak dalej
@Queltas: no i pięknie! :D gratuluję! plus uważam, że axemenami jest fun, zawsze to trochę inny rodzaj gry niż tylko rzucanie punktów (chociaż w długiej rundzie fajnie mieć po 3 jednostki, które mają po +50 punktów :D )
@alicemeow: szczególnie gdy zagraniem szpiegiem w R1 często zmuszam przeciwnika do pasowania (bo kto by nie brał przewagi 20+ przy -1 karcie?) i nawet z -2 kart R1 wygrywam, redukuję do -1 w R2 (czasem przez wardancera zostaje -2) ale i tak pogody w R3 robią swoje.

Raz przegrałem tylko dlatego, że przeciwnikowi siadło 2x Ida i 2x pojedyńcze wyczyszczenie szeregu. Ale i tak blisko było :)
@Queltas: to prawda, oni często się łapią na szpiega w r1 i biorą tę 1/2 karty przewagi, gdzie axemani często na luzie to odrabiają w 3 :D

nienawidzę jak enemy highrolluje cleara :( no, ale ten deck tyle wygrywa, że można to przeżyć. Ja miałam tylko problemy z alchemią, która wygrywa coina, bo snipują witcherami axemanów i derrana :D
@alicemeow: 3x witcher + mandrake boli niestety, ale da się zmusić przeciwnika, żeby użył to. Jak miałem decoy to grałem 2x sigdrifa. Ale zauważyłem, że nie siadają mi za często karty to zamieniłem decoy na skjalla, żeby mi wyciągał derrana/udarlyka, żeby trochę lepiej odchudzać talię. Jak na razie działa :)