Wpis z mikrobloga

Czekam na kolejne niszczenie kogoś przez Wykop i jak będziecie sobie radzić bez kogoś równie medialnego jak Wardęga, bo z pewnością nikt o określonym statusie się w to już nie będzie pchał po tym, co się dzieje obecnie. I jestem ciekawy reakcji tych, którzy teraz marginalizują rolę Wardęgi i których zdaniem rola Wykopu sięgała tutaj nawet 80%. Serio, czekam na to z niecierpliwością. Skoro taki Wykop Strong, to się okaże. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gural #patostreamy #wardega
  • 10
  • Odpowiedz
@snierzyn: Ech, i Ty się też dołączasz do tego grona?... Spodziewałem się, że akurat Ty masz inne zdanie. Przecież doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że bez kogoś takiego ta akcja nie miałaby szans na powodzenie. I on także nic by nie zdziałał bez Wykopu, więc po co siebie wzajemnie jechać? Dla mnie największe zasługi są po stronie Twojej właśnie i Wardęgi. Choć to reakcja łańcuchowa i nawet taki Boxdel w
  • Odpowiedz
@Hogataa26: Tak? Taki jesteś pewien, że bez Wardęgi by się udało? :) @snierzyn przypomnij chłopakowi, kto działał w tej sprawie poza Tobą i kilkoma innymi ludkami, gdy o sprawie zrobiło się cicho na kilka dni? Czyżby ten sam Wardęga? Szkoda, że wtedy nie było na tagu tylu osób co teraz przy świętowaniu.
  • Odpowiedz
@Minuta1234: Ja do Wardęgi nic nie mam. Cieszę się, że nagłośnił sprawę bo o to chodziło. Ale Guralem policja już zajmuje się od tygodnia i to by ruszyło samo, tylko pewnie bez tej całej medialnej otoczki.
  • Odpowiedz
@snierzyn: Dla mnie powinieneś wykorzystać swój autorytet i przytemperować trochę ludzi tutaj z tymi jazdami po Wardędze, bo przy kolejnej podobnej akcji serio nic nie zdziałacie. Dobrze wiesz, że wpływ Wardęgi był ogromny. Tego nie sprawdzimy, ale mogę się założyć, że gdyby nie ten medialny rozgłos, to dostałby też znacznie mniejszą karę w sądzie. A tak naprawdę to głównie Ty z Wykopu miałeś wpływ na całe to usunięcie tego pedofila. Reszta
  • Odpowiedz
@Minuta1234: Wardęga pomógł, ale myślę że bardziej miał wpływ na CZAS w jakim sprawa stała się znana opinii publicznej i stało się to naprawdę szybko. Zapewne prędzej czy później i tak by do tego doszło. To co ma istotne znaczenie, to wszystkie materiały obciążające gurala. Bez nich gural nie otrzymałby zarzutów, a dowody te zbierali wykopowicze.

Jak to mówią :
"Sukces ma wielu ojców, a porażka jest sierotą"
  • Odpowiedz