Wpis z mikrobloga

Grzegorz Górny
Administrator · 4 min
Witam. Nadeszła pora, żeby przestać milczeć i odpowiedzieć "szanownym" mediom.
Dlaczego niszczycie mi życie, kłamiąc na mój temat, przekręcając zdania, żeby zrobić większą sensację? Przestańcie czerpać zysk z niszczenia mi życia. Nic jeszcze się nie wyjaśniło, a już zostałem "pedofilem" na całą Polskę.
Nie będę dla Was poświęcał czasu, więc przytoczę kilka z WIELU rzeczy, które są nieprawdą w Waszych artykułach.
Przedstawiliście, że pewną "12stolatkę" oglądało 30 tysięcy widzów. Śmieszne, bo w życiu miałem tylko dwa przypadki kiedy to widzów miałem 25 tysięcy maksymalnie, a na niektórych shotach widać czarno na białym ile miałem w danej sytuacji subskrypcji - było to około 10 tys. subów i wtedy miałem po 100-200 widzów. Nawet już nie wspomnę o tym, że napisaliście jasno, że owa dziewczyna miała 12 lat nie mając absolutnie żadnego dowodu na to, tylko po prostu napisaliście tak, bo było Wam wygodniej i na rękę, bo przecież na rozgłosie tej sprawy zyskacie, co nie ?
Kolejna sprawa. Napisaliście w swoim artykule, że pewna "13stoletnia" dziewczyna nie chciała się rozebrać i życzyłem jej zgwałcenia ?! Chodzi Wam o Martynkę? Dziewczyna, która miała 17 lat około i każdy to wiedział w internecie i nie proponowałem jej rozebrania się, tylko chodziło o to, że zaczęła mnie pierwsza oczerniać, ja w następstwie nie wytrzymałem i powiedziałem parę słów za dużo, to wszystko - (Potwierdzenie moich słów jest na shotach). Obrazek poniżej jest potwierdzeniem pisania przez Was kłamstw. Generalnie
robicie to wszystko tylko dlatego, bo Wam się to opłaca i na tym zarabiacie. Może następny raz jak już coś chcecie napisać, to piszcie to opierając się na realnych dowodach i prawdzie, a nie na zmyślonych rzeczach, które Wam ktoś podrzuca, a jeszcze dodatkowo dużo przekręcacie. Zniszczyliście mi wizerunek w całej Polsce. Fantastycznie... Rozumiem, że media NIBY są od tego, żeby nagłaśniać różne sprawy, ale TO co piszecie, to już chyba pomawianie. Prawnikiem nie jestem, ale chyba mam rację. Podsumowując, Policja oraz Sąd ma swój rozum i na pewno nie uwierzy w Wasze medialne, fikcyjne artykuły. Mam już wszystkiego absolutnie dosyć. Mam dość już tej całej nagonki na mnie. Czy Wy jesteście jeszcze ludźmi, czy nastał już czas robotów? Zarzucacie mi, że popełniłem przestępstwo, a sami je popełniacie - pomówienie - ja nic Wam nie zarzucam, ale Wasza "opinia" na mój temat już dawno przestała być opinią i przekroczyła wszelkie granice. Już nie wspomnę o tym, że każde serwisy internetowe, czy radia, czy gazety piszą praktycznie TE SAME SŁOWA, coś w stylu kopiuj-wklej, bo wszędzie pojawiają się te same zdania, które wyjaśniłem wyżej - to jest po prostu czysty dowód na to, że widzicie sensację to opublikujecie ją, bez absolutnie żadnego wglądu do sprawy - coś na zasadzie, przekaż dalej, a dalszy przekaz przekaże to dalej. Dobrej nocy życzę Wszystkim, a dobrym ludziom dziękuję z całego serca, że mnie wspierają. Co prawda wiele się osób ode mnie odwróciło wierząc w brednie, ale to mało istotne, bo tym sposobem właśnie widzę ilu było tych prawdziwych widzów. Moi kochani widzowie - dziękuję z Całego serca, bo jako jedyni widzicie jaka jest prawda i za to będę Was szanował do końca swojego życia i mój szacunek do Was zabiorę w moim sercu do grobu. Pozdrawiam
#gural #patostreamy
BonifikataZaWiatr - Grzegorz Górny
Administrator · 4 min
Witam. Nadeszła pora, żeby...

źródło: comment_9wWUrfgUh1ZIiUBfmfsnXkK7Mtr5C0T0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz