Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że szybko usunąłeś lub ktoś usunął twojego posta :
@dinokk:

Jak to może być fake?

Nie dajesz konkretów, tylko gówno-screeny które mogłoby spreparować nawet dziecko - nie, nie mówie, że są nieprawdziwe ale nie mówie również, że są legitne, dlatego nikt ze zdrowym rozsądkiem nie rzuci się z pianą w pysku na podstawie screenów - które łatwo spreparować.

Nie wiecie co się dzieje za kulisami akcj

No nie wiemy i dlatego nie chcemy sie opierać jedynie na twojej interpretacji zdarzeń.

Powoli się zastanawiam czy nie zacząć szukać pedofili na wykopie.

A jak już takiego znajdziesz, to wyślij e-maila do białka o treści:
Wiadmość
Temat: Pan/Pani @nazwa_wykopka
Treść: Witam Serdecznie.
Ostatnio przeglądając internet a dokładniej portal Wykop.pl
Natknąłem się na nagie zdjęcia osoby która przynależy do społeczności wyp0k.pl
Mowa tutaj o panu/pani @nazwa_wykopka osoba ta jest zwyczajnym pedofilem niczym pan Gural.
Myślę że podejmą państwo jakieś kroki w tej sprawię.
Pozdrawiam Serdecznie.

Bo pokazywanie CZŁONKA(inaczej penisa) innej osoby nie jest do końca legalne.

XDDDDD tu troche prychłam - jak małe dzidzi, które chce wojować - będzie kaleczyć, odcinać kończyny ale nie zabije - ok.. To zasłoń kutanga, tak jak zasłoniłeś dane osobowe tej dziewczyny.

Podsumowywując tak jak już wspominała @Everything_is_Illuminated - słabo się za ten temat zabrałeś, szczujesz tylko screenami (które nie mówią NIC, poza tym ze wysylał swoje zdjęcia) które miałyby posłużyć, za wystarczający dowód obciążający te osobę - nikt nie mówi, że gośc jest niewinny, ale na podstawie materiału dowodowego (który można bardzo łatwo spreparować), cięzko jest nam jednoznacznie stwierdzić "że tak gość jest winny". Zważywszy na to, że nie prezentujesz wysokiego poziomu w wypowiedziach i spamisz e-mailami, których nikt o zdrowych zmysłach nie potraktuje na poważnie - bo cytuje "pisze na spontanie" - to nie oczekuj wielkiego szturmu.

Nagle się budzą, jak jest głośno o pedosprawach, nowy stonoga - tropimy pedo.. To zapraszamy na GG.

#pedoyt
niesepomoc - Z racji tego, że szybko usunąłeś lub ktoś usunął twojego posta : 
@dino...

źródło: comment_2VRmKSUFVeB4ycxaXU5J6JOqjw7pm1S0.jpg

Pobierz
  • 13
@Everything_is_Illuminated: Dokładnie tak jak piszesz, ja nie przecze, że gośc może być winny ale do tego trzeba podejśc kompetentnie, a nie jak gimbus ze słabym zasobem słownictwa, który szczuje jednych na drugich - bo tak.

@dinokk: Doskonale wiem, jak to wygląda ze strony prawnej - ale ty zdajesz się kręcić gówno burze i liczysz, że wykop poleci gościa rozszarpać, bo ty pokazujesz kilka screenów - które jak sie juz powtórze,
niesepomoc - @EverythingisIlluminated: Dokładnie tak jak piszesz, ja nie przecze, że ...

źródło: comment_ol2hLXIsA498Dr6it9fJiPG4wckSBwtu.gif

Pobierz
@dinokk:

Rycerz, deus vult na 100%
To chyba złe tagi, wiesz?

A ten e-mail do gamellonu, to zeby przestrzec rodziców, którzy pracują w gamellonie czy żeby gościa #!$%@?ć przy samej dupie? - oczywiście treśc maila na poziomie dzidzi.

Przyznaj się, że chcesz gościa zniszczyć i nachapać się fejmu jak bohater - jak pedofil to nie szkoda, przecież - stąd ten apel do okiem kastrata, żeby wspomniał dokladnie KTO udostepnił materiały -
@niesepomoc: Tak jak mówiłam wcześniej takie akcje robi się na spokojnie a tamta wiadomość Dinokka była conajmniej dziwna, niewiadomo co i jak, jest jakieś podejrzenie pedofilii a on sugeruje innym by zacząć masowo zgłaszać Vojtaza do firmy gamellon(dość nieudolnym tekstem). Jak najbardziej jestem za piętnowaniem osób o skłonnościach pedofilskich, ale w sprawie Gurala mieliśmy dostępnych MNÓSTWO argumentów m in mowa nienawiści, homofobia, nakłanianie nieletniej na NAGRANIU do obnażania się, teksty zachęcające