Wpis z mikrobloga

@ZdziFkoTV: zapomnialo sie jak edofilowi wysylales donejty zeby sie wypromowac? Gosciu Cie wyjasnil to postanowiles mu #!$%@?. Jakbym sie postaral albo ktos z innych uzytkownikow to pewnie znalazlo by sie kilka shotow jak lizesz mu dupe w donejtach. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@AShans: teraz napisze odwolanie od twoich slow o atencji( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wykopowicze zobaczyli ze tez cisne z guralkiem troche dluzej niz tu stalo sie to na czasie.
Wbili do mnie na live z zajebistą inicjatywą bylo okolo 200 oso na live za co w chuy dziekuje

Pedofila podgryzalem na rozne sposoby nie bede mowil na jakie ale uwierz mi na slowo zrobilem co w mojej
  • Odpowiedz
@ZdziFkoTV: przez trzy dni reklamowales sie na stream edofila,wyslales donejtow za 100+ zl. A teraz znalazl sie wielki pogromca edofila ktory sponsorowal go przez trzy dni.Pomyslmy teraz tak, jakby edofil Cie zareklamowal na swoim stream to co,teraz bys sie nazwal wielkim obronca edofila? ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@eloelooo: poczekaj poczekaj! Skad masz takie info ze przez 3 dni reklamowalem sie u edofila? I co najlepsze ze elwydalem 100zl+? To jest kluczowe dla mnie w twoim pytaniu;)))( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZdziFkoTV https://youtu.be/0Z4vT_rpb40?t=75 nie wciskaj teraz kitu bo kto ogladal wtedy edofila pamieta ze byly donejty od Ciebie, dlaczego go wtedy od razu cisnales na ome? bo ignorowal twoje donejty. I tutaj popieram edofila w 100% bo nie masz pomyslu na siebie,teraz zostaniesz przydupasem atencjusza pana AdrianaPolaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eloelooo haha następny obrońca GURALA? hahah xD Showup się zbliza :D
I co sugeruje ten szot? Obejrzyj film który wstawiłem dopiero się wypowadaj hahaha
Gural tak samo szczery jak z 17 latka
  • Odpowiedz
Miesiac temu wielka Drama o moje dzielo Dzisiaj w 100%... a po 2 w tym nie chodzi tu o zniszczeniu gurala ze to moja zasługa tylko chodzi o to ze DRAMA była z boxdelem początkowo o ten film ale co wy wiecie jak większość teraz to komentująca to przejęte Marcelki 12 lat z Armii Gurala hhaha
  • Odpowiedz