Wpis z mikrobloga

Uwaga, cytuję fragmenty komentarza @KochanekAdmina (https://www.wykop.pl/wpis/30801747/troche-gnije-z-tego-ze-od-miesiaca-jest-oblawa-na-/), który ostatnio zebrał bardzo dużo plusów (168) i który "trochę gnił" z akcji polowania na Pedofila. Wyzywał takich ludzi jak @snierzyn i resztę działającą w dobrej wierze: "Jesteście bandą nieudaczników która #!$%@? wykop". Oczywiście we wpisie musiał wstawić kilka "xD", bo jakżeby inaczej. Oczywiście też miało to miejsce, kiedy sprawa nieco ucichła, bo wiadomo, że wtedy był idealny moment na taki post - stado bydła przyklaśnie. Gimbus, który myśli, że prokuratura i policja wjeżdża na chatę po 10 godzinach od złożenia doniesienia, a Pedofil usunie z buta kanał, gdy jedyną alternatywną dla niego jest kopanie rowów za minimalną krajową.

Mój komentarz o przeciwstawnej treści (https://www.wykop.pl/wpis/30799375/niektorzy-pisza-ze-gural-wygral-z-wykopem-i-troche/) oczywiście nie cieszył się tak wielką popularnością (wstawiony kilka godzin wcześniej) i został wyśmiany przez samego autora tamtego komentarza.

Już pomijam sam fakt, że Wykop wygrał to zdecydowanie wcześniej. Nie wiem, jak trzeba być upośledzonym intelektualnie, żeby za wygranego uznać kogoś, kto do końca życia ma przypiętą łatkę pedofila. Którego wyśmiewa pół internetu. Którego kompromitujące nagrania (mimo że robił wszystko co mógł, aby zniknęły) obejrzały około 2 miliony osób. To oczywiście był stan na tamtą chwilę, teraz jest jeszcze lepiej. Aha, zapomniałem, że w dzisiejszych czasach reputacja nie ma znaczenia i wystarczy prowadzić swojego streama i zarabiać 15 tys. zł miesięcznie, to jest przecież najważniejsze. A wiesz, drogi maliniaku, co to jest uświadamianie? Chyba nie.

Napisz proszę, drogi @KochanekAdmina, czy podtrzymujesz te słowa:
- "Gural nie jest na żadnej muszce policji i prokuratury bo kwity na niego są śmieszne, a policja nie ma czasu na śmieszne sprawy"
- " Oczywiste jest dla policji że to pajacowanie, zresztą gural nigdy nie umawiał się na sex, ani nie ruchał żadnego dziecka. Robił show i policja o tym wie tymbardziej nie ma ochoty się w tym babrać bo skończy się umorzeniem." - Gural robił show według tego nieco ułomnego użytkownika. Nie będę tego komentował.
- "Gural nie pójdzie do więzienia bo nie ma na niego żadnego kwitu poza składaniem niemoralnych propozycji dziewczynom których połowy twarzy nie widać i wyzywaniem ludzi w internecie życząc im śmierci, a bagiety jakby były chociaż minimalnie zainteresowane tematem to pod napływem tych gówno-donosów co najmniej przesłuchali by go w charakterze świadka to byście już o tym wiedzieli." - macie prawdziwego znawcę prawa. "xD"
"Kiedy zrozumiecie że wy gówno potraficie i wszyscy patusi srają na wasze donosy?" - pewnie tak.

Musiałem to dodać, by wyrazić to, jak bardzo gardzę takimi ludźmi, którzy siedzą ukryci w kącie, gdy inni działają w dobrych intencjach, a gdy niby "coś się nie uda", to ruszają do ataku. Internetowe trolle. Po prostu pluję na takich.

I tak jak pisałem: Wykop był wygrany w tej sprawie już tydzień temu. To, co się teraz dzieje, to jakaś abstrakcja. :)

#patostreamy #gural
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Minuta123: napisałem do YT w sprawie kanału plastusia, dość długa ściana tekstu, mam nadzieję, że tego nie oleją, ale zawsze warto spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Minuta123 nawet nie chce mi się czytać do końca. Póki co guralowi nic nie grozi. Policja nie postawila mu zarzutów. Żaden sukces. Napisz jak już umorzą jego sprawę bo teraz nie chce mi się czytać tego bełkotu.
  • Odpowiedz
@oldschool493: Ale typie gdzie on mnie wyjaśnił? xD

Wy się sami wyjaśniacie bo dla was stwierdzenie "Policja przygląda się sprawie" od razu oznacza że gural już jest ruchany w więzieniu tymczasem nie wysratowało nawet postępowania xD Jesteście nieudacznikami do tego zniszczyliście życie tej biednej dziewczynie bo banda sutlei na wykopie zrekonstruowała jej twarz, #!$%@?ła jej na głowę policje, psychologa i całą szkołę, pewnie teraz wszyscy wokół wiedzą co #!$%@?ła i
  • Odpowiedz