Wpis z mikrobloga

Na skutek prowadzonej wojny z Guralem ja teraz mam tracic corke?
Czy warto bylo? przeciez to wasza wojna, ja tylko jako ojciec wlaczylem sie w cala ta akcje...
Nie wiem co robic, ktos w komentarzu napisal "idz sie powies"
co o tym sadzicie?

#patostreamy #gural #martynka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@attave: Ale czemu masz ją stracić? Bronisz ją w internecie atakując tego psychopatę. Robisz to wprawdzie na swój szalony sposób ale rodzina chyba nie zna Cię od wczoraj i mogłaby to zrozumieć i docenić.
  • Odpowiedz
@Alorotom
ona nie chce abym pokazywal z nia shota, a ja nie widze w tym nic zlego,
nic nie jest w stanie jej przekonac, zreszta nakrecano mnie na walke z guralem, ale teraz trace wiare w to wszystko po wiadomosciach Martyny
to nie uczciwe wobec mnie
  • Odpowiedz
@attave: to moze najpierw uszanuj jej wole, usun tego shota ze swojego kanalu, przeciez ten shot lata po internecie i tak juz sporo czasu, walcz dalej z tym smieciem, ale uszanuj zdanie corki, dorosla jest przeciez
  • Odpowiedz
Shoty ustawiłem na prywatne.
Nie chce kręcić nowych filmów o Guralu, mam dość gurala.
A co do całej tej sprawy, robiłem co mogłem, córka widocznie zawsze się mnie wstydziła ale za co? Teraz moje uczucia w tym wszystkim się nie liczą, mam zamknąć morde i robić swoje.
  • Odpowiedz
Ale robiac swoje nie wybije sie, srac do miski nie zamierzam. A wiec nikt nie uznaje moich prac, jej udowodniliscie ze gural jest krolem. Trudno, ja chcialem dac cos od siebie. Koncze i nie bede sobie zawracal glowy czymkolwiek, skoro inne wartosci sa wyznawane na swiecie, to ja wole zrezygnowac.
  • Odpowiedz
Shoty ustawiłem na prywatne.

Nie chce kręcić nowych filmów o Guralu, mam dość gurala.

A co do całej tej sprawy, robiłem co mogłem, córka widocznie zawsze się mnie wstydziła ale za co? Teraz moje uczucia w tym wszystkim się nie liczą, mam zamknąć morde i robić swoje.


@szejdi123:
  • Odpowiedz