Wpis z mikrobloga

Czy #prawaki i #pis nie mogą bez kłamstwa?
Nie żebym śledził prawaków na każdym kroku... nie żebym miał jakąś obsesję (no może trochę).

Ale w ciągu ostatnich dni, gdzie nie siądę, tam trafiam na jakieś kłamstwa pisu i okolic

Dziś: https://wiadomosci.wp.pl/dostalismy-pismo-julii-przylebskiej-iwona-laczewska-zaprzecza-jej-slowom-6232601938282113a

Wczoraj: Program info wieczór - Karnowski opowiada, że troska o LOT zaczęła się po 2015 roku (w domyśle dzięki pis), a następnie puszczany jest słynny kawałek, który widziałem w wiadomościach i innych programach #tvpis z 50 razy - Tusk mówi, że czas skończyć z dogmatem, że LOT trzeba ratować za wszelką cenę.
Przemilczano oczywiście fakt, że w 2013 r. rząd dofinansował LOT kwotą 400 mln zł i że to dzięki rządowi PO oraz zmianom na rynku udało się lotowi stanąć na nogi.

Przedwczoraj: Na zarzut Stankiewicza, że TVP robi nagonkę na Iustitię dlatego, że jej członkowie jadą do Brukseli, Rachoń odpowiada, że to nieprawda, że rozmawiają o tym, bo to interesujące… w tym czasie na pasku wyświetla się napis "25 prawników jedzie do Brukseli z donosem na Polskę"

Przed-przedwczoraj: Najwyższy Czas - prawacka gazeta pisze, że obnaża kłamstwa :

Prawdą jest, że każda osoba pragnąca zapisać się do biblioteki publicznej na terenie Warszawy, zobowiązana jest do potwierdzenia swojego związku z miastem. Może być to stwierdzone na podstawie dokumentu np. dowodu osobistego, bądź umowy o pracę – napisano w oświadczeniu.


Jest to napisane w oświadczeniu biblioteki, ale czy to prawda? No znowu nie…
1. w regulaminie biblioteki nie ma ani słowa o "udowadnianiu związku z miastem"
2. w regulaminie jest napisane, że wystarczy dostarczyć dokument ze zdjęciem - m. in. dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja studencka
3. w jaki sposób na postawie dowodu osobistego lub prawa jazdy potwierdza się związek z miastem?
4. zapisywałem się w Wawie do dwóch bibliotek i nikt nie poprosił mnie o nic poza podaniem adresu i pokazaniem dowodu osobistego.


Czy #klamstwo jest normą wśród prawicowców?
Czy #fejknews, o których tak bardzo krzyczą, to ich domena?
Czy już nikogo nie dziwi, że minister może kłamać w żywe oczy mówiąc o zakupie helikopterów?
FlasH - Czy #prawaki i #pis nie mogą bez kłamstwa? 
Nie żebym śledził prawaków na ka...

źródło: comment_P8qdDQmNvq47xQlKKY0TQxJ6GAMIVMDU.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@FlasH: Troche nie na temat ale zawsze intrygował mnie tok rozumowania sporej ilosci osób pozwalający łączyć pis z prawicą.
  • Odpowiedz
@ptbw: Przywiązanie do tradycyjnych wartóści, narodowy charakter, militaryzacja życia państwowego, uwypuklenie historii, rodzina wielodzietna jako podstawowa komórka społeczna, skonfliktowani ze środowiskiem naukowym, zewnętrzna, pokazowa religijność, ścisły związek państwa z Kościołem... pomijam coś?
  • Odpowiedz
@Slucham_psa_jak_gra_: Niestety tak to może wyglądać, ale jak dla mnie to celowe działania majace na celu zjednanie (w przypadku OT, nawet kupienie) sobie tryglodytów błędnie rozumiejących pojęcie patriotyzmu.
  • Odpowiedz