Wpis z mikrobloga

Wardęga i Boxdel trochę poszczekali żeby zrobiło się o nich głośniej, i sprawę plastusia odłożyli w kąt. Więcej widzów przyciągnie jakiś tam klaun. Na wykopie też mobilizacja dużo mniejsza. Skończy się tak, że teofil będzie streamował i zarabiał hajs tak jak dotychczas. Policja chyba ma to wszystko w dupie tak samo jak media i YouTube. Chyba wszyscy streamearzy by musieli jednocześnie zrobić akcję przeciwko teofilowi, a nie tylko szczekać.
#patostreamy #gural #boxdel #danielmagical #rafonix #wardega
  • 15
@wymiatacz7: ty masz klauna na avatarze i mówisz, ze odpuscili plastofilowi? to jest dluga droga ku jego koncu. spokojnie czekaj, jesli nic w tym kierunku nie robisz i obserwuj jednoczesnie akcje w poscigu za klaunem.

a ja gwarantuje ci, ze szybciej plastofil zniknie z YT i wyjedzie poza Polske, niz zaczna sie mistrzostwa w rosji
@sawardega: Wydaje mi się że osobie z twoją renomą ( moim zdaniem) czyli duzy kanał który oglądają w różnym wieku osoby, raczej nie wypada się tak wypowiadać. Rozumiem że człowiek może sie denerwować, ale gdy obserwuje cie tyle oczu ( tutaj również) można by trochę kultury zachować.
@sawardega: Ogarnij tamburyna to też na tym skorzystasz. Wyplewisz chwasta z podwórka, zyskasz u wielu osób. Anonimowi ludzie mają trudniej dotrzeć z tym do szerszego grona, Ty masz jakieś zasięgi. Może znajomości, trzeba ruszyć tym dalej bo tutaj w polskim grajdołku, to wszyscy chcą tylko skorzystać a nie ukrócić ten - pedofilski proceder. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wymiatacz7: Plastuś też o tym wie, czyta wykop i oprócz shotów nic się nie dzieje. Od dwóch dni znowu czuje się pewnie. Jak na razie plastuś- wykop 1:0 . Czekam aż go Policja zawinie i usunie kanał wtedy dla mnie to będzie sukces.
@sawardega: a napisałem, że Ty jesteś w Koszalinie? :) W którym miejscu proszę pokaż bo chyba dostałem pomroczności jasnej. Mogę przejechać kogoś z tym na pasach i mnie uniewinnią :D Zacząłeś mnie wyzywać od debilów :D A jestem Twoim wiernym fanem, a większość wykopu po Tobie jedzie. Gural też tak wyzywa widzów za darmo w sumie, jednak niewiele się od siebie różnicie :) P.S. Byłem Twoim fanem, już nie jestem. Na
@wymiatacz7: WARDĘGA i Boxdel trochę poszczekali żeby zrobiło się o nich głośniej, i sprawę plastusia odłożyli w kąt. Więcej widzów przyciągnie jakiś tam klaun.

Ze twojej wypowiedzi wynika, że Wardęga sprawę plastusia odłożył w kąt bo więcej widzów przyciągnie klaun.

Podaj mi jakiś mój materiał cokolwiek o klaunie.

Albo miałeś złe intencje, albo nie potrafisz sklecić kilku zdań by zachować spójność. Patrz

Ania robi pranki. Jadzia nagrała jak nasrała do garnuszka.
@sawardega: Sylwuś, piszesz jakieś wielkie polonistyczne rozprawki, a to jest #!$%@? wypok, więc polecam zakupić dużo maści na ból dupy jeżeli chcesz tutaj dłużej zabawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)