Wpis z mikrobloga

@myszaster: azair.eu
@Szalaputka: Masz na to jakieś dowody? Ja nic takiego nie zaobserwowałem. Czasem, gdy miałem inne opcje w niezmiennej cenie (np. pociąg z Ukrainy), sprawdzałem połączenie samolotem co drugi dzień w oczekiwaniu na niższą cenę i doczekałem się spadku, więc moje wyszukiwania wcale jej nie podnosiły.
@PszczolkaFajaa: oczywiscie ze są to powody dla ktorych dzieci placzą przez ktore rowniez dorosly czlowiek jest #!$%@?, kiedy sie nie wyspi lub jest glodny, tak samo dorosly nad tym moze zapanowac tak samo mozna zapanowac nad dzieckiem, o ile sie je na tyle dobrze zna by rozponac o co w danej chwili moze plakać. i uwazam ze jesli dziecko 'drze ryja' przez caly lot to oczywiscie mozna miec pretensje do rodzicow
@PszczolkaFajaa: nie ma prawa ani regulaminu zabraniającego zabierać dzieci więc twój komentarz jest zbędny. @myszaster: to nie troll to schorzenie umysłowe. nienawidze takich ludzi. chcesz uzyskać odpowiedź na pytanie to hehe znajdzie się śmieszek co komentuje nie na temat. i dziwota jest to różowy który pruje się o takie komentarze w wpisach o kosmetykach. hipokryzja at its best.
@PszczolkaFajaa: rozumiem ze doswiadczylas takich sytuacji. ja mowie jak jest na przykladzie swojego dziecka i doswiadczen z nim. w 99 procentach dobrze 'odgaduje' jego potrzebe. a co do samolotu to - dopoki nie sprobuje to sie nie przekonam czy mu swiatlo przeszkadza. jesli bedzie taka sytuacja to napewno zrezygnuje z dalszych podrozy. no i mam nadzieje ze sie nie spotkamy razem w samolocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)