Wpis z mikrobloga

@JanuszBizn3su a czemu IOTA miałaby być złotym grałem tego 'tangla' czy jak to tam się nazywa.
Nawet jeśli to (technicznie) jest dobry kierunek...
Czy korzystasz z Netscape do przeglądania internetu? Czy słuchasz muzyki z Winampa? Czy pierwszy popularny projekt w danej niszy to ten który wygrywa rynek?
Za jakiś czas przyjdzie zespół lepszych deweloperów i zrobi lepszy produkt, który wyprze iote.
Druga kwestia to czy twórcy systemów (, które zajmują się telekomunikacją
@JanuszBizn3su: Powiedz ile zakładasz? ja mniej jak za 100-150$ nie oddam. Nawet jeśli mam czekać kilka lat. Narazie nie mamy co przeżywać krótkich wzrostów gdyż jeszcze projekt sobą nic nie reprezentuje. Cena jest czysto spekulacyjna. Jeśli rozwój projektu będzie kontynuowany w tym tempie co teraz, czekają nas złote lata. Tylko jeszcze nie teraz. Naszym aniołem jest m.in Julie Maupin
Wszystko zależy od tego czy rządy będą przychylne projektowi i zezwolą na jego adaptacje. W innym przypadku skończymy jak BTC. Jestem mega pozytywnie nastawiony na projekt i idea jest super. BTC jest jak demos kratos, jednak on próbuje walczyc z systemem co jest dla niego zgubne gdyż nie ma poparcia wśród wpływowych ludzi, nie licząc spekulantów. Iota ma zaplecze prawników, wpływowych ludzi i korporacji.
Świetnie się wypowiedział na temat kryptowalut Rafał Zaorski