Wpis z mikrobloga

Mialem zrobić reckę z porównania Kingwear KW88 i Zeblaze Thor 3G nabyte na Gearbest, ale lenistwo nie pozwoliło. W międzyczasie jednak kolekcje wzbogaciły: Ticwatch E i Samsung Gear Sport. Finalnie te dwa ostatnie zrobiły na mnie największe wrażenie. A dodając, że Ticwatch E kosztował mnie nowy 400zł to zwycięzca jest już chyba znany. ;) Może teraz uda mi się znaleźć więcej motywacji do naskrobania kilku zdań odnośnie wrażeń z użytkowania. W każdym razie: szukasz taniego smartwatcha? To już wiesz co wybrać. ;)

Ps; poniżej widze smarta od Xiaomi, blech. Pozbyłem się ustrojstwa po niecałych 5 dniach.

#smartwatch #gearbest
smutny_przerebel - Mialem zrobić reckę z porównania Kingwear KW88 i Zeblaze Thor 3G n...

źródło: comment_1Y31Vwbwwm6vStzdaVRlZpS2ahFTm5B0.jpg

Pobierz
  • 16
@MarcinOrlowski: a jaki smartwatch na "always on screen" ciągnie minimum 1 dzień? a tilt to wake działa perfekt, minimalnie później względem np. gear sport, ale działa dobrze.
Zresztą znasz alternatywę za 400zł? Ja nie.

@szablix: aliexpress, ale teraz ceny skoczyły mocno. geekbuying jest preorder z europy za 160 dolców.
@smutny_przerebel to jakiś żart? Mój Pebble Time Steel właśnie po równo tygodniu od ostatniego ładowania ma jeszcze 20% baterii. Nie dość, że ekran zawsze włączony, to jeszcze odświeża go co sekundę wyświetlaniem sekund. Kupiłem go na Amazonie za jakieś niecałe 400 złotych.
@smutny_przerebel ta pikseloza to e-ink 144x168, doskonale nadaje się na wyświetlacz do smartwachy. Nie chcę prowadzić dyskusji filozoficznej na temat tego czym jest smartwatch i co naprawdę jest w nim istotne, ale jako pełna kontrola powiadomień, sterowanie odtwarzaniem mediów, podstawowe aplikacje typu kalendarz, informacje o pogodzie i wiele innych PTS sprawuje się znakomicie. Do tego ta pikseloza która jest cały czas włączona i wyświetla pełną zawartość tarczy zegara.

Jak android wear będzie
@smutny_przerebel nie mam zamiaru się z tobą sprzeczać nad kwestią twojego gustu. W moim pierwszym poście po prostu odpowiedziałem na twoje pytanie zgodnie z prawdą. Gdybyś doprecyzował, że chodzi ci o android wear, to dalsza dyskusja by była bezsensowna. Pozdrawiam i udanego tygodnia życzę.