Wpis z mikrobloga

Zachęcony przemowami użytkownika @Re-volt wyższością #bulkpowders nad innymi suplementami postanowiłem zainwestować w:
-białko o smaku czekolady z ciasteczkami
-batoniki o smaku praliny czekoladowej
-witaminy AM:PM
Ad 1) białko chyba dobrze się rozpuszcza - mówię chyba bo nie mam w tym aspekcie większego doświadczenia. Z mlekiem smakuje super. Smak milkszejka kakaowego lub rozpuszczających się lodów czekoladowych.
Ad 2) Batoniki mają smak zbliżony do nadzienia Tofefee - tzn. w tofefe są 4 smaki, orzech laskowy czekolada na wierzchu, nadzienie i tofee będące opakowaniem, dla mnie jest to bardzo bliski smak temu nadzieniu. Po zjedzeniu batonika, chyba ze względu na zawartość błonnika czuję zwiększone pragnienie i trzeba wypić w późniejszym czasie 1,5l-2l wody.
Ad 3) Witaminy wydają się być spoko. Mam wrażenie, że moja kondycja psychofizyczna się polepszyła. Jedna uwaga, te czarne trochę [bardzo] mają specyficzny zapach i brzydko pachną [porównałbym do tranu].
Ad 4) Witaminy przyszły lekko uszkodzone, tzn. każdy blister był nadłamany, jakby coś spadło na kraj opakowania. Zostały wysłane mi nowe witaminy.
Ad 5) Po zgłoszeniu problemu z witaminami i braku darmowej wysyłki support rozwiązał mój problem. Trochę to trwało i myślałem, że o mnie zapomnieli, ale bez kolejnego upominania się sprawa została pozytywnie zamknięta.
Od siebie mogę polecić ;)
#bulkpowders
  • 1