Wpis z mikrobloga

@wkoncutrzeba: ehhh juz nie będzie tak wesoło jak kiedyś wojna pomiędzy pasibus vs reszta (ltd, mao)( ͡º ͜ʖ͡º)
jak był bum chwalono soczewke, nie próbowałam. Jak dla mnie spoko jest ltd, chociaz podobno magiczna zmiana miejsca troche niby popsuła, ja tam nie narzekam. Pasika traktuje już troche jak fastfood xD
  • Odpowiedz
@kwiatencja: W NIENAWIŚCI DO PASIBUSA TAK PRZEZ @DivineDevil ZOSTAŁEM WYCHOWANY. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

@wkoncutrzeba: ZAWSZE I WSZĘDZIE LTD NAJLEPSZE BĘDZIE! Pasinynek tylko po pijaku i/lub w nocy jak już wszystko zamknięte. Chociaż ja wtedy wolę iść na żeberka do Setki, ale jeśli tylko burgery weźmiemy pod uwagę to w sumie lepszy Pasi niż KFC czy McDonald.

  • Odpowiedz
@kwiatencja: nie no, smaczny był, ale nie było w nim nic co by uzasadniało tak zawyżoną cenę w porównaniu do innych knajp. Ale wiadomo że u niektórych działa efekt prestiżu więc nie dziwiły mnie te orgazmistyczne recki :D
  • Odpowiedz
@Wozyack: Tego pijackiego nasienia Bigosa nie widziałem od zeszłego roku także nie jestem pewien czy aby to on czy może ktoś konto przejął ¯\_(ツ)_/¯

  • Odpowiedz
@kwiatencja: @luktuc: Przecież ten typek nofink, to jest pasikowy agent xD od lat pucuje się pod wpisami o pasibusie, więc jego opinie można złożyć, wsadzić w burger z pasika i wyrzucić do śmieci.
Soczewka jest dalej spoko (stan na miesiąc temu), chyba że zaczęli dosypywać żwiru, to faktycznie się popsuło.

33


@Wolowinka: Nawet nie ma takiego burgera w menu, jeśli to był burger sezonowy, to w
  • Odpowiedz