Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jestem z tych graczy, który cenił sobie peceta za kontroler, czyli mysz. Nie mialem nigdy na własność konsoli pokroju ps czy xboxa (pomijajac pegasusa :D). Bardzo lubie fpsy gdzie zawsze mysz wydawała sie lepszym wyjściem. Czy jest tu ktoś kto może mnie przekonać do pada? Mam zamiar w przyszłości nabyć konsolę i zastanawiam się ile czasu będę musiał poświęcić, żeby czuć się komfortowo podczas obsługi konsolowego pada, szczególnie w grach fps.

I przy okazji jak to jest z tą odsprzedażą/wymianą/pożyczaniem gier na ps4? Są jakieś ograniczenia/blokady?

I ostatnia sprawa czy gry PS3 działają na konsolach ps4?

#konsole #ps4 #xboxone #pc
  • 21
@Remios: ja mam pada od klocka. Fajnie się #!$%@?ć na fotelu i leniwie pograć w gierki.
Wiadomix, w strzelanki czy rts to mysz+klawiatura - ale np wiedźmina, risen czy inne tego typu to tylko padem.
@Alf131: Ja uważam, że sens konsoli to kanapa i nogi na stole, a nie robienie z konsoli peceta na siłę. Pogodziłem się z faktem, że pad się nie nadaje do FPSów i tyle.
@Remios nie słuchaj tych powyżej. Idzie spokojnie kręcić dobre statystyki w fpsach i daje to frajdę. Musisz na początku się przyzwyczaić co jest przy pierwszych podejściach trudne. Polecam na początek coś szybkiego jak doom czy rs siege i po miesiącu zalapiesz

@Remios w fpsy gra.sie super na konsoli, mi gra sie.nawet lepiej niz na pc.
-obsluga pada jest bardzo intuicyjna, na poczatku jest tylko problem zapamietac gdzie jest xyab
-gry z ps3 nie działają na ps4, wyjatkiem sa remastery wydane stricte na ps4 i gry z dystrybucji cyfrowej.
-pudelkowe gry na ps4 mozna wymieniac dowolnie, jesli nie jestes kolekcjonerem to wiele sklepow z grami dopuszcza wymiane zakupionego u nich tytułu na wartosciowo taki
@Remios: Jako zapalony konsolowiec, mogę spokojnie Ci powiedzieć że na padzie da się grać.Statystyki można kręcić podobne do pc, jedynym minusem jest to że na każdą grę FPS trzeba się przestawić, i trzy pierwsze mecze może Ci się grać słabo, ale potem jak się przyzwyczaisz to gwarantuje Ci pełne zadowolenie z gry na padzie ;D
Co do wymiany gier na ps4, do woli możesz je wymieniać, kupować uzywki i spokojnie grać
@Remios: kilkanaście lat grałem na PC i mi przejście na pad aby mi się komfortowo grało zajęło tydzień. Codziennego grania. Obecnie na padzie gra mi się tak wybornie ze mam już dwie konsole ;)
@Remios: Sam mam od niedawna xboxa i ostatnio pobrałem sobie battlefielda 1 z ea access i muszę przyznać, że po spędzonych 2-3 wieczorach z grą nie jestem już chłopcem do bicia i radzę sobie wystarczająco dobrze żeby czerpać przyjemność z gry. Oczywiście ludzie z większym stażem przycelują szybciej i dokładniej, ale przeciętny gracz jest spokojnie w moim zasięgu.
Wczesniej na padzie grałem na PC w fife i wiedźmina 3, a na
ile czasu będę musiał poświęcić, żeby czuć się komfortowo podczas obsługi konsolowego pada, szczególnie w grach fps.


@Remios: w fps jesli chodzi o multi to nigdy, jesli chodzi o rekreacje w singlu to chwila