Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o chuchaniu kelnera przy czyszczeniu sztućców? Gdy mi je przyniósł zwróciłem uwagę, że chcą nowe, Pan ten ze zdziwioną miną zapytał nowe? Ja mu na to tak, takie nie chuchane. Wten kelner z obrażoną miną i wymalonym na twarzy o #!$%@? mi chodzi odszedł, ukrył się za lodówką i przyniósł niby nowe sztućce. Myślę dobra #!$%@?, pewnie te same, ale ok, bo mi zaraz naplują do jedzenia jeszcze.
  • 13
@bystry91ldz: Jedzenie bylo dobre, ale wlasnie z tego wzgledu juz nigdy tam nie zagoszczę. :D Pan kelner byl ciemnej karnacji, nie zebym cos do tego mial, ale co, gdyby byl na kacu, albo nie zdazyl umyc zębow przed pracą. Stal tak zadowolony z roboty i przekonaniem, ze robi dobrze. Ale moim zdaniem to obrzydliwe i wole dostac sztuce ze smugami po wodzie niz wypolerowane na blysk dzieki czyjemuś oddechowi.. to obrzydliwe.
@bystry91ldz: Niestety to była knajpa, która była bardzo daleko. Mało jest restauracji z których można wyjść nie czując się zrobionym w #!$%@?. Ile to ja już zjadlem pseudo steków i stwierdzam, że lepiej pójść na konkret kebsa za 30zł niż się #!$%@?ć, że pół mięsa w daniu to guma, zawsze jest coś nie tak w tych #!$%@? restauracjach. :)