Wpis z mikrobloga

O cholera! Kończy mi się ubezpieczenie na samochód pod koniec marca. Moja obecna firma chce je przedłużyć i ich propozycja jest o £100 wyższa niż początkowa rok temu. Do tej pory korzystałem z moneysupermarket bo ZAWSZE mieli najlepsze oferty (przynajmniej dla mnie). Jakie było moje zdziwienie kiedy dziś z nudów wbiłem na confused.com Z £1055 najniższego na moneysupermarket mam ofertę za £621 na confused.com Chore to.
#uk
  • 6
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: pamietaj tylko żeby nie traktować tego jako pewnik co roku i sprawdzać wszystkie porównywarki ;) mi się zdarzyło, ze raz najtaniej było na gocompare, rok później moneysupermarket - confused sprawdzę jak będzie czas odnawiać, dzięki :)
  • Odpowiedz
confused.com


@dwa_koty_kastrowane: Biorę co roku poprzez confused.com, zwróć uwagę, bo potrafią ubezpieczalnie gdy przechodzisz do realizajcji, pozmieniać coś w danych i cene windują
Wychodziło mi 670 funtów, kupuję,sugestia " sprawdź dane" a tam jedno dziecko zamiast trzech, zmieniam liczbę dzieci i cena skacze o 150 funtów w górę, dzwonie i gosciu mówi, że moze źle wbiłem
Pytam:
Sugeruje pan, ze nie wiem ile mam dzieci?
Mogę się pomylić w dacie, kiedy
  • Odpowiedz