Wpis z mikrobloga

@Monoire: opodatkowanie sklepów wielkopowierzchniowych się nie udało, toteż ustawa ta ma na celu przeniesienie handlu do mniejszych podmiotów lokalnych, jako balans dla kapitału zagranicznego. Identycznie dzieje się np. w Niemczech (z tym że tam jest jedynie kapitał niemiecki)
@Ksiaze_stulejko10cm: Lol, ja pracowałam w niedzielę i to nieraz - nic złego w tym nie ma. Ba, pracowałam w Wielkanoc, śniadanie wielkanocne jadłam w pracy :) A wigilie? To samo. Nie mam nic do pracy w niedzielę bo taką pracę sama wybrałam, na taką pracę sama się zdecydowałam. Nie róbmy z ludzi debili - każdy ma wolną wolę i wybiera dokładnie to co chce. Nie chce pracować w niedzielę? Nie ma
@Monoire: Chyba chęć zdobycia emeryckiego elektoratu, który nie jest ani troszkę chrześcijański, tylko sekciarski, bo nie słyszeli o czymś takim jak wolna wola, ale mogę się mylić, nie jestem ekspertem.
pracowałam w Wielkanoc, śniadanie wielkanocne jadłam w pracy :) A wigilie? To samo. Nie mam nic do pracy w niedzielę bo taką pracę sama wybrałam, na taką pracę sama się zdecydowałam.


@kicioch: nawet mi cię nie żal