Wpis z mikrobloga

@Pitzonik: ogromny spęd bananowych studentów kompletnie bez krzty kultury autostopowej. Polecam mniej kameralne wyścigi lub jechać na własną stopę. Chyba że chodzi przede wszystkim o chlanie, ćpanie i bzykanie na miejscu docelowym, to wtedy polecam.
@ropucha_paskowka: Z relacji niektórych słyszałem, że mają na miejsce jechać zorganizowanym transportem xD. Kilkudniowa impreza nie zdarza się codziennie.
Ja myślę nad wyjazdem kilka dni wcześniej, żeby uniknąć tłumów na południu. Ale raczej Bałkany niż Włochy, we Włoszech na stopa już byłem
@ropucha_paskowka: aaach, nie ma nic piękniejszego niż ból dupy PRAWDZIWYCH autostopowiczów i podróżników <3<3

Ale winszuje ci ziomek, bo akurat od bananowców to jeszcze nie słyszałem wyzwisk xDD

Napisz tam jeszcze że uczestników wyścigów powinny ciężarówki rozjeżdżać
@yahoomlody: na takiej masówce jest pełno dziczy i patrząc po twoich tagach również się do niej zaliczasz. I nawet nie chodzi o to, czy jestem prawdziwym autostopowiczem (btw. czyli kim dokładnie). Po prostu miałem styczność z tym i z normalnymi wyprawami autostopowymi. Autostop race to impreza studencka tylko, że przeniesiona poza granicę Polski. Dlatego jeśli lubisz lubisz zgonować przez kilka dni z rzędu to będzie Ci się podobało.
Pobierz
źródło: comment_NEVoCxGS0EXZUsKdKfmuSO1UP2eogYbf.jpg