Wpis z mikrobloga

Jaką ja mam bekę z ludzi którzy oceniają dziewczyny poprzez pryzmat wieku.Wiadomo że młodsza to atrakcyjna ale żeby pisać że pełnoletność jest głupia u dziewczyny to już ogłupiałam całkowicie.I jestem bardzo młodziutka bo mam 17 lat ale ludzie ogarnijcie się serio.To nie ma sensu.Przecież fajnie jest być nastolatką i mieć 18-20 lat bo nadal masz te moc ale i możesz robić co chcesz.To jest dużo lepsze niż mieć 16 lat.
#prokuratorboners
Tajemnicza - Jaką ja mam bekę z ludzi którzy oceniają dziewczyny poprzez pryzmat wiek...

źródło: comment_BvYQvhz8xqQ5R6Lxrs3y3T1q7wYrqrw5.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Tajemnicza były badania na ten temat, 23 to wiek kobiety majbardziej atrakcyjny dla mężczyzn, na jakiej podstawie uważasz, że faceci mający więcej niż 20 lat pociągają ich 17-latki?
  • Odpowiedz
@taratajcio: Po 1 to 23 latke to bym nazwała dziewczyną,a nie kobietą.A dwa nie uważam tylko takie są fakty że macie z tym problem co widać po tym tagu jak pałacie miłością do takich 14-24 latek.Dla mnie to lekko chore
  • Odpowiedz
@Tajemnicza to, że 1% użytkowników wykopu przegląda treści związane, dewiacjami to tylko potwierdza fakt, że 99% tego nie przegląda, a w skali populacji to pewnie 0.3%. Przeciętnemu mężczyźnie nie podobają się 14-latki, a 23 lat to eiek najatrakcynniejszy u kobiet dla faceta. Via słownik-kobieta: dorosły człowiek płci żeńskiej, słowo kobieta jak najbardziej wpisuje się w definicję 23-letniego człowieka płci żeńskiej. Mam wrażenie, że dałem się złapać na baita, jeśli tak to
  • Odpowiedz
@taratajcio Definicja definicją ale pełnoletność nie oznacza że jestem już dorosła bo do 21 roku życia i tak dojrzewam więc mogę o sobie mówić dziewczyna bo nią jestem.Dzięki za odpowiedź
  • Odpowiedz