Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego tyle osob pisze o ustawce. Przeciez Mamed jest juz stary i walczyl ze sporo ciezszym kolesiem, ktory dodatkowo cos jeszcze potrafi. Ciezko sie dziwic, ze mogl to przegrac. Do tego przypominam, ze Mamed z nikim nigdy nie wygral, wiec nie rozumiem robienia z niego jakiegos murowanego faworyta.

#ksw
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przez 2 rundy był lepszy, na dotychczasowych rywali Mameda by to starczyło ale Narkun jest trochę lepszy, Mamed popełnił błąd w 3 rundzie i koniec. Takie są sporty walki.
  • Odpowiedz
@Zdradzony_O_Swicie: Narkun dobrze zapiął, kwestia jest taka czy ktoś tak doświadczony jak Mamed odklepał mogl odklepać po doslownie 3 sekundach, ale faktem jest że to przecież nie była piewsza runda a tlen to tlen
  • Odpowiedz
@I-____-I:

po tym co pokazał mamed w poprzednich rundach, uwżasz że takie ciosy są go w stanie obezwładnić? Przyjżyj się dokładnie trzeciej rundzie:


Tak uwazam. Mamed przeciez nigdy nie slynal z kondycji, w 3 rundzie Narkun go przycisnal, wladowal mu pare kolan i ciosow, walka idzie do parteru i poddanie. Nie wiem, uwazasz, ze gosci z wagi wyzej musialbym zmeczonemu Mamedowi #!$%@? kilka czystych ciosow zeby to sie tak skonczylo?
  • Odpowiedz
@Zdradzony_O_Swicie: trójkątów nie klepie się nawet na jakiś no-name'owych turniejach w bjj w białych paskach, a on rękę oddał po prostu i nawet nie bronił, plus ten trójkąt był tak ujowo zapięty że.... Zrobił sobie czystą drogę do ACB, ale wykop ekspert od wszystkiego. Plus mamed miał 2 rundy wynik 10-7 ale ok wiesz lepiej xD
  • Odpowiedz
@Najmer95: Gosc z nizszej kategori, w dodatku idealnie pasujacy pod Mameda. A co do tego, ze dostal oferte z UFC to wcale nie ozacza, ze pokonal kogos waznego. Tam biora tez przeciez prospetkow, ktorzy albo sie sprawdza, albo nie i czesto "waznych" rywali dostaja w UFC.

Jak myslisz, czemu Mamed nie poszedl do UFC?
  • Odpowiedz
@Najmer95: No dokladnie, ja w pelni rozumiem taka decyzje, ale przez to, ze wybral tak, a nie inaczej nigdy sie nie dowiemy jaki poziom tak naprawde reprezentowal. Taki Hector Lombar tez niszczyl wszystkich (byly chyba nawet swego czasu pomysly na zestawienie go z Mamedem), poszedl do UFC i na 10 walk wygral 3.

Dlatego nie wiem, co jest kontrowersyjnego w tezie, ze z nikim nigdy nie wygral. Najwieksze nazwisko jakie
  • Odpowiedz